forumnju z rachunkiemofertaBład przy wyslaniu reklamacji przez formularz kontaktowy

Bład przy wyslaniu reklamacji przez formularz kontaktowy

 

Bład przy wyslaniu reklamacji przez formularz kontaktowy (2020-06-01 19:55)

Witam,


Próbuje wyslac reklamacje przez formularz kontaktowy, ale przy probie wyslania dostaje blad:


<div class="alert-box alert" ><h5>Nie udało się wysłać wiadomości</h5>
Limit znakow nie jest przekroczony, nic podejrzanego w wiadomosci nie ma, załączniku nie ma, wszystkie zgody zaznaczone, co to jest?


Tylko nie mowcie mi, zebym zadzwonil na numer infolinii, bo taka odpowiedz juz dostałem na bezużytecznym czacie (na czacie zawsze maja jedną porade, zeby zadzwonic)...



 

Bład przy wyslaniu reklamacji przez formularz kontaktowy (2020-06-01 20:57)

Hej :) Jest błąd na stronie. To co mogę Ci doradzić, to byś zmienił kategoryzację zgłoszenia i spróbował ponownie wysłać, potem i tak w bok zmienią na reklamację. Czat służy tylko do kontaktu w sprawie oferty sprzedażowej, a nie działania usług czy naliczania opłat na fakturach, stąd odsyłają na infolinię. Pozdrawiam :) 

 

Bład przy wyslaniu reklamacji przez formularz kontaktowy (2020-06-02 10:19)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Jest błąd na stronie. To co mogę Ci doradzić, to byś zmienił kategoryzację zgłoszenia i spróbował ponownie wysłać, potem i tak w bok zmienią na reklamację. Czat służy tylko do kontaktu w sprawie oferty sprzedażowej, a nie działania usług czy naliczania opłat na fakturach, stąd odsyłają na infolinię. Pozdrawiam :) 




Dzieki za odpowiedz! Faktycznie jest jakis blad, poszlo jako "Zapytanie".

odpowiedź

Bład przy wyslaniu reklamacji przez formularz kontaktowy | rumcajs (01.06.2020, 19:55)

Witam,


Próbuje wyslac reklamacje przez formularz kontaktowy, ale przy probie wyslania dostaje blad:


<div class="alert-box alert" ><h5>Nie udało się wysłać wiadomości</h5>
Limit znakow nie jest przekroczony, nic podejrzanego w wiadomosci nie ma, załączniku nie ma, wszystkie zgody zaznaczone, co to jest?


Tylko nie mowcie mi, zebym zadzwonil na numer infolinii, bo taka odpowiedz juz dostałem na bezużytecznym czacie (na czacie zawsze maja jedną porade, zeby zadzwonic)...



wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

18 gości i 0 zalogowanych użytkowników