forumnju z rachunkiemofertawszystko komórkowe za 29, dodatkowa opłata za przesył danych internetowych

wszystko komórkowe za 29, dodatkowa opłata za przesył danych internetowych

 

wszystko komórkowe za 29, dodatkowa opłata za przesył danych internetowych (2016-04-08 08:04)

W usłudze wszystko kom. za 29 po raz kolejny została mi naliczona dodatkowa opłata za przesył danych internetowych, mimo że limitu danych (10 GB) w pakiecie nie wykorzystałam. Co to za "dane płatne"? 

~sami88

 

wszystko komórkowe za 29, dodatkowa opłata za przesył danych internetowych (2016-04-10 21:26)

Upewnij się, że jest to na pewno dodatkowa opłata, czy może raczej wszystko jest OK i suma za komórkowe, SMS/MMS, internet nie przekracza 29zł. Niestety większość klientów nie rozumie oferty z której korzysta dlatego moim zdaniem większość pretensji wynika po prostu z niewiedzy, niż z błędów operatora.

 

wszystko komórkowe za 29, dodatkowa opłata za przesył danych internetowych (2016-04-14 20:24)

Witaj możesz mieć taką sytuację jak ja ze nie przyznali Ci promocyjnych 8gb i po wykorzystaniu 2gb netu Masz naliczane opłaty za transfer . Zglos reklamacje.

~jacek

odpowiedź

wszystko komórkowe za 29, dodatkowa opłata za przesył danych internetowych | ~sami88 (08.04.2016, 08:04)

W usłudze wszystko kom. za 29 po raz kolejny została mi naliczona dodatkowa opłata za przesył danych internetowych, mimo że limitu danych (10 GB) w pakiecie nie wykorzystałam. Co to za "dane płatne"? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

63 gości i 0 zalogowanych użytkowników