forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru prywatnego do firmy

Przeniesienie numeru prywatnego do firmy

 

Przeniesienie numeru prywatnego do firmy (2020-05-14 15:57)

Witam,
Posiadam nju abonament na osobę prywatną. Chciałbym przenieść numer do firmy. Czy jest to możliwe? W jaki sposób to zrobić?

 

Przeniesienie numeru prywatnego do firmy (2020-05-14 16:18)

Dzień dobry :) Oferta nju mobile  jest skierowana wyłącznie dla Klientów indywidualnych, ta informacja jest zawarta w regulaminach poszczególnych planów taryfowych, stąd w ofercie na abonament nie ma takiej moźliwości. Ewentualnie można numer przenieść do oferty na kartę i dopisać jednoosobową działalność gospodarczą. Migrację na kartę można zlecić telefonicznie kontaktując się z BOK pod numerem *610 (690610610 - z numeru w innej sieci). Pozdrawiam :) 

 

Przeniesienie numeru prywatnego do firmy (2021-04-28 12:30)

Prowadzę start-up w Inkubatorze Przedsiębiorczości czyli "firmę", ale tak formalnie jestem zatrudniona przez Inkubator na umowę o dzieło/zlecenie. Obecnie mam nr tel na abonament. Dostałam info, że mogę w koszty firmy wrzucić sobie telefon na kartę, ale...dane do faktury muszą być na Inkubator. Co muszę zrobić po kolei, żeby *przenieść abonament na kartę *otrzymywać faktury  na Inkubator, a nie imienne? Czy nadal będę miała możliwość logowania się na portalu? Bardzo proszę o wsparcie w temacie :) Nie chcę rezygnować z Waszych usług!!!

 

Przeniesienie numeru prywatnego do firmy (2021-04-28 13:14)

Cześć :) Należy zadzwonić do Biura Obsługi Klienta pod numer *610 (690610610) zlecą migrację numeru do oferty nju na kartę z zachowaniem pełnego okresu rozliczeniowego wypowiedzenia umowy. Jak numer przejdzie na kartę można udać się do Salonu Orange z dowodem osobistym, kartą SIM i dokumentami potw. działalność, podać nazwę firmy, NIP/REGON oraz dane reprezentanta firmy (imię, nazwisko, PESEL). W momencie zlecenia doładowania, można pobrać fakturę za doładowanie, klikając w przycisk faktura pojawi się komunikat: Jeśli chcesz otrzymać fakturę za zrealizowane doładowanie wejdź na stronę https://faktury.bluemedia.pl i postępuj zgodnie z instrukcjami. Na portalu po migracji ponownie trzeba będzie zarejestrować numer, natomiast tam faktury już nie będą wystawiane. Pozdrawiam :)
 

odpowiedź

Przeniesienie numeru prywatnego do firmy | lala1 (28.04.2021, 12:30)

Prowadzę start-up w Inkubatorze Przedsiębiorczości czyli "firmę", ale tak formalnie jestem zatrudniona przez Inkubator na umowę o dzieło/zlecenie. Obecnie mam nr tel na abonament. Dostałam info, że mogę w koszty firmy wrzucić sobie telefon na kartę, ale...dane do faktury muszą być na Inkubator. Co muszę zrobić po kolei, żeby *przenieść abonament na kartę *otrzymywać faktury  na Inkubator, a nie imienne? Czy nadal będę miała możliwość logowania się na portalu? Bardzo proszę o wsparcie w temacie :) Nie chcę rezygnować z Waszych usług!!!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 0 zalogowanych użytkowników