forumnju z rachunkiemusługiUsługa im dłużej tym więcej internetu.

Usługa im dłużej tym więcej internetu.

 

Usługa im dłużej tym więcej internetu. (2020-05-17 19:41)

Witam mam włączoną usługe internety im dłużej tym lepiej w abonamencie internetowym 29zl. Mineło 6 miesięcy i nadal mam 40 gb dlaczego tak?  Pozdrawiam. 

 

Usługa im dłużej tym więcej internetu. (2020-05-18 08:53)

Hej :) Musi upłynąć 6 pełnych okresów rozliczeniowych, czyli musi być wystawionych 6 faktur na pełną kwotę. Jeżeli tak jest to wyślij zgłoszenie do BOK przez formularz kontaktowy, bo usługa działa nieprawidłowo. Pozdrawiam :) 

 

Usługa im dłużej tym więcej internetu. (2020-05-26 16:30)

7.5 miesiąca już minęło i nadal 40gb. Może należy wyłączyc i ponownie włączyc usluge? 

[edytowane przez dimitriv o 16:31 w dniu 2020-05-26]
 

Usługa im dłużej tym więcej internetu. (2020-05-26 16:38)

Staż liczy się od momentu aktywacji numeru w nju na abonament, a nie od momentu włączenia usługi ?im dłużej, tym lepiej?.

~gość1590503927899

 

Usługa im dłużej tym więcej internetu. (2020-05-26 16:50)

Hej :) Możesz wysłać zgłoszenie do BOK przez formularz kontaktowy, bo zgodnie z regulaminem usługa zostanie wyłączona z końcem okresu rozliczeniowego  dopiero, a w BOK  od razu ją wyłączą i ponownie włączą i będziesz się mógł cieszyć większym pakietem już teraz. Staż liczy się od podpisania umowy, a nie od aktywacji usługi. Pozdrawiam serdecznie :)

[edytowane przez pilotka o 16:55 w dniu 2020-05-26]
 

Usługa im dłużej tym więcej internetu. (2020-05-31 15:01)

<div>pilotk bardzp dobrze informuje . Miałem podobną sytuacje abonament Bez limitu 29 oraz włączone Im dłużej tym lepiej . Po upływie 6 okresów rozliczeniowych nie dodano mi dodatkowych 10 GB . Po wysłaniu reklamaci do BOK formularzem kontaktowym , reklamacja została uwzględniona i w przeciągi 2 godzin miałem przyznane dodatkowe !) GB .</div><div>Wystarczy telko pisa zgłoszenia przez formolarz kontaktowy a sprawy są rozpatrywane praktycznie od ręki .</div><div>Pozdrawiam
</div>

odpowiedź

Usługa im dłużej tym więcej internetu. | dimitriv (17.05.2020, 19:41)

Witam mam włączoną usługe internety im dłużej tym lepiej w abonamencie internetowym 29zl. Mineło 6 miesięcy i nadal mam 40 gb dlaczego tak?  Pozdrawiam. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

10 gości i 0 zalogowanych użytkowników