Roaming poza UE

 

Roaming poza UE (2020-02-17 07:23)

Przebywam obecnie poza UE i niestety nie mozna sie do mnie dodzwonic-wyglafa na to, ze zdezaktywowano mi roaming :( dostalam smsa z informacją o cenach, ale po jednej dobie nadtapila dezaktywacja. Jak moge wlaczyc roaming, nie majac aktywnego telefonu? 

~saralee

 

Roaming poza UE (2020-02-17 07:28)

Dodam, ze nie moge zadzwonic do BOk (brak polaczenia z jakimkolwiek operatorem), a takze nie moge zalogowac sie na swoje konto (nie dostaje zadnych smsow) :(

~saralee

 

Roaming poza UE (2020-02-17 07:56)

Hej :) Nie da się włączyć inaczej jak przez konto nju mobile, ale jeżeli masz dodatkową autoryzację SMS, to się nie da, więc pozostaje kontakt z BOK z innego numeru. Na marginesie - jeszcze się nie spotkałam się z sytuacją, żeby wyłączono roaming inaczej niż na zlecenie, chyba że była migracja z abonamentu na kartę, a może usługa jest aktywna, a masz np. blokadę z tytułu nieopłaconej faktury?  Pozdrawiam :)

odpowiedź

Roaming poza UE | ~saralee (17.02.2020, 07:23)

Przebywam obecnie poza UE i niestety nie mozna sie do mnie dodzwonic-wyglafa na to, ze zdezaktywowano mi roaming :( dostalam smsa z informacją o cenach, ale po jednej dobie nadtapila dezaktywacja. Jak moge wlaczyc roaming, nie majac aktywnego telefonu? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

14 gości i 1 zalogowanych użytkowników