forumnju z rachunkiemofertaprzypominanie o płatności za fakturę

przypominanie o płatności za fakturę

 

przypominanie o płatności za fakturę (2020-02-08 22:51)

TOferta jest O.K. mam 29zł + dodatkowy , ale co miesiąc wku...a mnie przypominanie o płatności za fakturę , że jeszcze nie uregulowane : na obydwa numery telefonu przez SMS i jeszcze przez e-mail , nie lubię takich przypominaczy , poprzednio w Play przez 6 lat nikt nawet SMS nie przysłał .

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~krzychwi

 

przypominanie o płatności za fakturę (2020-02-09 12:12)

Ja płacę przed terminem płatności i nigdy nie dostałem takiego przypomnienia.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1581246753014

 

przypominanie o płatności za fakturę (2020-02-09 22:14)

to jest odpowiedź na post:

TOferta jest O.K. mam 29zł + dodatkowy , ale co miesiąc wku...a mnie przypominanie o płatności za fakturę , że jeszcze nie uregulowane : na obydwa numery telefonu przez SMS i jeszcze przez e-mail , nie lubię takich przypominaczy , poprzednio w Play przez 6 lat nikt nawet SMS nie przysłał .




Hej :) Jeżeli te SMS-y przychodzą przed upływem terminu płatności można je zablokować. Skontaktuj się w tej sprawie z BOK. Po upływie terminu płatności, nie ma takiej możliwości że względu na obowiązek informacyjny operatora. Możesz aktywować Polecenie zapłaty, jeżeli zdarza się zapomnieć o opłaceniu faktur. Pozdrawiam :) 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

przypominanie o płatności za fakturę (2020-02-10 09:59)

Nigdy nie było żadnego opóźnienia w zapłacie za fakturę , sms-y i e-mail np. przyszły 7 lutego a płatność jest do 10 lutego .  Trochę to tak nieładnie , że sieć traktuje klienta jak potencjalnego "przestępcę" . Jeżeli jest w cenniku , że za opóźnienia w opłacie na czas faktur będą doliczane odsetki , to jeżeli ktoś zapomni opłacić na czas trzeba mu te odsetki doliczyć , może następnym razem będzie płacił w terminie . Jak ja bym swoim klientom przypominał przed czasem o niezapłaconych fakturach , to pewnie bym ich już nie miał .

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~krzychwi

 

przypominanie o płatności za fakturę (2021-09-29 00:53)

to jest odpowiedź na post:

TOferta jest O.K. mam 29zł + dodatkowy , ale co miesiąc wku...a mnie przypominanie o płatności za fakturę , że jeszcze nie uregulowane : na obydwa numery telefonu przez SMS i jeszcze przez e-mail , nie lubię takich przypominaczy , poprzednio w Play przez 6 lat nikt nawet SMS nie przysłał .

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

przypominanie o płatności za fakturę | ~krzychwi (08.02.2020, 22:51)

TOferta jest O.K. mam 29zł + dodatkowy , ale co miesiąc wku...a mnie przypominanie o płatności za fakturę , że jeszcze nie uregulowane : na obydwa numery telefonu przez SMS i jeszcze przez e-mail , nie lubię takich przypominaczy , poprzednio w Play przez 6 lat nikt nawet SMS nie przysłał .
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

18 gości i 1 zalogowanych użytkowników