forumnju na kartęusługiTransmisja danych

Transmisja danych

 

Transmisja danych (2020-02-02 19:26)

Mam pytanie czy tylko ja tak mam czy ktoś jeszcze. Mam już od dłuższego czasu stały nr w nju na kartę, ale dawno nie doładowałem konta, chyba z miesiąc czasu,mam na koncie 0.01 złotych czyli cały czas mam ten stan konta. Mimo to jestem w stanie korzystać z pełną prędkością z platform społecznościowych fb, gry zainstalowane które wymagają transferu danych,serwisu YouTube.Normalnie ładują mi się strony w przeglądarce, tylko i wyłącznie filmy z przeglądarek, jak tv online, Netflix się buferuja bardzo długo. Jak to możliwe? Czy mam poprostu farta? Czy może każdy ma nielimitowany internet w nju na kartę? Ktoś mi wyjaśni. 

~swn

 

Transmisja danych (2020-02-03 06:57)

Hej :) A może dostałeś promocyjny pakiet 1 GB w związku z 1 mln Klientów w nju? Jeśli nie, to rzeczywiście jesteś farciarzem, nic tylko się cieszyć :) Pozdrawiam :) 

 

Transmisja danych (2020-02-05 09:11)

To chyba jestem szczęściarzem ?? bo nic nie dostałem 

~swn

 

Transmisja danych (2020-02-06 23:15)

Problem z internetem..
Mam 10 GB zaczął się nowy okres rozliczeniowy i po dwóch dniach dostaje SMS o wykorzystaniu internetu.. o co chodzi?? Nie oglądam 24 h filmów .. dlaczego tak szybko schodzą mi mgb

 

Transmisja danych (2020-02-07 06:52)

Hej :) Sprawdź czy nie było w tym SMS-ie informacji, że środki z DODATKOWEGO pakietu danych zostały wykorzystane. Wówczas będzie chodziło o pakiet 1 GB, którzy klienci otrzymali w związku z 1 mln klientów w nju mobile.  Pozdrawiam :) 

odpowiedź

Transmisja danych | ~swn (02.02.2020, 19:26)

Mam pytanie czy tylko ja tak mam czy ktoś jeszcze. Mam już od dłuższego czasu stały nr w nju na kartę, ale dawno nie doładowałem konta, chyba z miesiąc czasu,mam na koncie 0.01 złotych czyli cały czas mam ten stan konta. Mimo to jestem w stanie korzystać z pełną prędkością z platform społecznościowych fb, gry zainstalowane które wymagają transferu danych,serwisu YouTube.Normalnie ładują mi się strony w przeglądarce, tylko i wyłącznie filmy z przeglądarek, jak tv online, Netflix się buferuja bardzo długo. Jak to możliwe? Czy mam poprostu farta? Czy może każdy ma nielimitowany internet w nju na kartę? Ktoś mi wyjaśni. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 0 zalogowanych użytkowników