forumnju z rachunkiemusługiTethering (udostepnianie internetu)

Tethering (udostepnianie internetu)

 

Tethering (udostepnianie internetu) (2020-01-11 15:37)

Witam.
Moj problem polega na tym, że nie mogę udostępnić internetu i np korzystać z niego na laptopie.
Niezależnie czy ustawiam hotspot czy robię to przez USB.  Laptop normalnie się łączy z telefonem, ale z zastrzeżeniem, że bez internetu. Wykluczyłem błędną konfiguracje telefonu, bo na innej karcie SIM działa normalnie zarówno wifi jak i USB (w połączeniu z tym samym laptopem). 
Wygląda jak by była blokada na udostępnianie internetu. Rozmawiałem właśnie z infolinią i pani poinformowała mnie, że nie ma takiej blokady, ale zrobiła "odświeżenie połączenia z nadajnikiem". Mimo to dalej nie działa (a inna sieć działa).
Ktoś ma jakieś pomysły?

 

Tethering (udostepnianie internetu) (2020-01-13 20:49)

A możesz sprawdzić czy inny smartfon z twoją kartą potrafi skutecznie udostępnić net?

~alfa

 

Tethering (udostepnianie internetu) (2020-12-09 14:34)

Ja też mam taki problem.  

~wojciech

 

Tethering (udostepnianie internetu) (2020-12-09 21:44)

Ja nie mam żadnych problemów z tetheringiem (Samsung Galaxy J3) zarówno w Windows 10, tu ustawiłem "Połączenie taryfowe" dla WiFi aby nie pobierało aktualizacji, które mają po kilka MB, a mam nju na kartę, jak i w Linuksie i tu czasami łączę się poprzez USB. I jak do tej pory internet śmiga bez problemów w LTE. W nju na kartę kilka razy w miesiącu aktywuję pakiet 9 GB i jest OK.

~zadowolony

 

Tethering (udostepnianie internetu) (2021-04-18 17:35)

U mnie też podobnie. Macie rozwiązanie? 

~grzegorz

odpowiedź

Tethering (udostepnianie internetu) | ~alfa (13.01.2020, 20:49)

A możesz sprawdzić czy inny smartfon z twoją kartą potrafi skutecznie udostępnić net?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników