forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru z Orange

Przeniesienie numeru z Orange

 

Przeniesienie numeru z Orange (2020-04-07 10:47)

Bardzo dziwna sytuacja, może umowa się jednak wcześniej zakończyła albo jest jakiś błąd w systemir? Zawsze rabaty obowiązują do końca okresu rozliczeniowego po zakończonej umowie i dlatego numer jest przenoszony pod koniec cyklu, by uniknąć nieprawidłowych rozliczeń.  Najlepiej zadzwoń Aniu na *100 i tam wyjaśnij tę sprawę. Pozdrawiam :) 

 

Przeniesienie numeru z Orange (2020-04-07 20:19)

Na aplikacji mobilnej mam informację na czerwonym tle, że umowa kończy się za 13 dni 2020-04-20. Znalazłam też umowę i również jest data końca umowy ta wyżej wymieniona. Masz rację, jutro zadzwonię do operatora to wyjaśnić. Dziękuję!

~ania

 

Przeniesienie numeru z Orange (2023-01-15 14:54)

Witam, mam pytanie. Mam jeden numer w Nju i chciałbym podłączyć do niego numer z Orange. Jak to zrobić, aby wszystko zagrało? Próbowałem już podłączyć numer żony z T- mobile, niestety w odpowiedzi dostałem, że nie jest to możliwe.

~pejo

 

Przeniesienie numeru z Orange (2023-01-15 22:09)

to jest odpowiedź na post:

Witam, mam pytanie. Mam jeden numer w Nju i chciałbym podłączyć do niego numer z Orange. Jak to zrobić, aby wszystko zagrało? Próbowałem już podłączyć numer żony z T- mobile, niestety w odpowiedzi dostałem, że nie jest to możliwe.


Połączyć może tylko numery zarejestrowane na siebie.Wystarczyło zrobić w T-Mobile cesję numeru (lub przerejestrować jeżeli jest na kartę) i potem przenieść do nju. Nie wiem kogo pytałeś ale wprowadzono cię w błąd. Każda normalna sieć umożliwia zmianę właściciela numeru (oprócz nju...)
Numer z orange (jeżeli jest na ciebie zarejestrowany) przeniesiesz do nju bez probelmu a potem jeżeli chcesz go "połączyć" musisz zawrzeć dodatkową umowę.

~gość1673816998226

odpowiedź

Przeniesienie numeru z Orange | ~ania (07.04.2020, 20:19)

Na aplikacji mobilnej mam informację na czerwonym tle, że umowa kończy się za 13 dni 2020-04-20. Znalazłam też umowę i również jest data końca umowy ta wyżej wymieniona. Masz rację, jutro zadzwonię do operatora to wyjaśnić. Dziękuję!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

44 gości i 0 zalogowanych użytkowników