forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru z Orange

Przeniesienie numeru z Orange

 

Przeniesienie numeru z Orange (2020-04-07 10:47)

Bardzo dziwna sytuacja, może umowa się jednak wcześniej zakończyła albo jest jakiś błąd w systemir? Zawsze rabaty obowiązują do końca okresu rozliczeniowego po zakończonej umowie i dlatego numer jest przenoszony pod koniec cyklu, by uniknąć nieprawidłowych rozliczeń.  Najlepiej zadzwoń Aniu na *100 i tam wyjaśnij tę sprawę. Pozdrawiam :) 

 

Przeniesienie numeru z Orange (2020-04-07 20:19)

Na aplikacji mobilnej mam informację na czerwonym tle, że umowa kończy się za 13 dni 2020-04-20. Znalazłam też umowę i również jest data końca umowy ta wyżej wymieniona. Masz rację, jutro zadzwonię do operatora to wyjaśnić. Dziękuję!

~ania

 

Przeniesienie numeru z Orange (2023-01-15 14:54)

Witam, mam pytanie. Mam jeden numer w Nju i chciałbym podłączyć do niego numer z Orange. Jak to zrobić, aby wszystko zagrało? Próbowałem już podłączyć numer żony z T- mobile, niestety w odpowiedzi dostałem, że nie jest to możliwe.

~pejo

 

Przeniesienie numeru z Orange (2023-01-15 22:09)

to jest odpowiedź na post:

Witam, mam pytanie. Mam jeden numer w Nju i chciałbym podłączyć do niego numer z Orange. Jak to zrobić, aby wszystko zagrało? Próbowałem już podłączyć numer żony z T- mobile, niestety w odpowiedzi dostałem, że nie jest to możliwe.


Połączyć może tylko numery zarejestrowane na siebie.Wystarczyło zrobić w T-Mobile cesję numeru (lub przerejestrować jeżeli jest na kartę) i potem przenieść do nju. Nie wiem kogo pytałeś ale wprowadzono cię w błąd. Każda normalna sieć umożliwia zmianę właściciela numeru (oprócz nju...)
Numer z orange (jeżeli jest na ciebie zarejestrowany) przeniesiesz do nju bez probelmu a potem jeżeli chcesz go "połączyć" musisz zawrzeć dodatkową umowę.

~gość1673816998226

odpowiedź

Przeniesienie numeru z Orange | ~tikat (19.01.2020, 17:31)

Witam. Mam pytanie odnośnie przeniesienia numeru z Orange. W tej chwili przy próbie złożenia wniosku wyświetla info: "Ostrzeżenie: Aktualnie nie zakończyła się umowa na czas określony w Orange. Migracja z Orange do nju mobile odbywa się na koniec bieżącego cyklu rozliczeniowego. Sprawdź na swoim koncie Orange on-line jaką masz datę końca promocji. Jeżeli chcesz zmigrować do nju mobile bez konsekwencji finansowych zapraszamy do złożenia zamówienia podczas cyklu rozliczeniowego, w którym upływa data końca promocji."

Umowa z obecnym operatorem kończy mi się 15 lutego, natomiast okres rozliczeniowy zaczyna się 6 każdego miesiąca. Wychodzi z tego, że wniosek o przeniesienie mogę złożyć dopiero 6 lutego. Pytanie więc kiedy realnie nastąpiłoby przeniesienie,  jeśli wniosek złożyłbym tego 6 lutego? Czy zgodnie z powyższą informacją migracja jest tylko na koniec okresu rozliczeniowego czyli w tym przypadku do 5 marca?. Ponieważ wraz z końcem umowy u poprzedniego operatora, jeśli jej nie wypowiem, zostanie przedłużona na kolejne 6 miesięcy. W tym przypadku, jeśli złożę wniosek o przeniesienie 6 lutego i nic do 15 lutego nie zadzieje się,  to może skończyć się to dla mnie karą za zerwanie umowy. Czy można to jakoś sensownie rozwiązać, przenieść numer wraz z końcem umowy u poprzedniego operatora?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

15 gości i 0 zalogowanych użytkowników