forumnju z rachunkiemofertaproblem z sms i połączeniami

problem z sms i połączeniami

 

problem z sms i połączeniami (2014-08-12 12:28)

Witam. od 3 dni nie mogę wysyłać sms a od rana do nikogo zadzwonić. Z telefonem mam wszystko w porządku, pełny zasięg sieci i zapłacony rachunek. Wiec ktoś co może być przyczyna i co można z tym zrobić? Mój telefon to htc desire 200.

~x3julkax3

 

problem z sms i połączeniami (2014-08-12 19:09)

ja mam to samo.

 

problem z sms i połączeniami (2014-08-13 11:49)

Nie moge wysylac sms/mms/i korzystac z internetu - nie moge sie tez z nikim skontaktowac w tej sprawie

 

problem z sms i połączeniami (2014-08-13 13:59)

Mam to samo, na zgłoszony problem przez formularz dostałem odpowiedź komplenie nie związaną z pytaniem. 

 

problem z sms i połączeniami (2014-08-13 17:23)

witam, od tygodnia nie mogę dzwonić i wysyłać sms, mimo, że mam opłacone faktury. nie można się z wami połączyć. czy to jest normalne?

 

problem z sms i połączeniami (2014-08-14 10:57)

Ja również od wczoraj mam problemy z połączeniami i sms'ami. Czy komuś już naprawiono te usługi? dziala już? nie wiem ile będe musiala czekac na cokolwiek

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~jarek2

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~luki

 

problem z sms i połączeniami (2014-08-15 11:09)

Od wczoraj nie mogę dzwonić ze swojego telefonu, odbieram połączenia normalnie i bez problemów ale jak ja próbuje się z kimś połączyć to mam sygnał cały czas zajęty. Sprawdzałem to na kilku aparatach i na każdym jest tak samo. Czy ktokolwiek wie o co chodzi?  Zaznaczam że rachunki są płacone na bieżąco.  

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~sajgonka

odpowiedź

problem z sms i połączeniami | ~x3julkax3 (12.08.2014, 12:28)

Witam. od 3 dni nie mogę wysyłać sms a od rana do nikogo zadzwonić. Z telefonem mam wszystko w porządku, pełny zasięg sieci i zapłacony rachunek. Wiec ktoś co może być przyczyna i co można z tym zrobić? Mój telefon to htc desire 200.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników