forumnju z rachunkiemusługiBrak możliwości wysyłania smsow

Brak możliwości wysyłania smsow

 

Brak możliwości wysyłania smsow (2020-01-15 20:15)

Dzien dobry, od wczoraj nie mogę wysylac smsow. Mogę dzwonić, internet działa, smsy dochodzą, ale wysłać nie mogę żadnego. Telefon był restartowany kilkakrotnie, sprawdzałam kartę w innym telefonie, na dwóch różnych systemach operacyjnych i na żadnym nie mam możliwości wysłania smsow :/ proszę o jakaś interwencje i rozwiązanie problemu 

 

Brak możliwości wysyłania smsow (2020-01-15 21:27)

Obsługa / pomoc techniczna , może tu znajdziesz rozwiązabie problemu .

~gość1579116884444

 

Brak możliwości wysyłania smsow (2020-01-17 19:33)

<div>Cześć :) W zdecydowanej większości przypadków to problem z kartą SIM, w takiej sytuacji pomoże jej wymiana. Można jeszcze sprawdzić centrum SMS +48501200777, ale gdyby był nieprawidłowy, wtedy również nie docierałaby SMS-y.  Pozdrawiam :)</div>

[edytowane przez pilotka o 19:37 w dniu 2020-01-17]
 

Brak możliwości wysyłania smsow (2020-01-24 15:21)

<div>Miałem identycznie. Doraźnie pomoglo przełączenie sie na 3G. Planuję wymienić kartę zgodnie z instrukcją:</div><div>https://www.njumobile.pl/oferta/wymiana-karty-sim-w-nju-mobile
</div>

~wojtek

odpowiedź

Brak możliwości wysyłania smsow | anias (15.01.2020, 20:15)

Dzien dobry, od wczoraj nie mogę wysylac smsow. Mogę dzwonić, internet działa, smsy dochodzą, ale wysłać nie mogę żadnego. Telefon był restartowany kilkakrotnie, sprawdzałam kartę w innym telefonie, na dwóch różnych systemach operacyjnych i na żadnym nie mam możliwości wysłania smsow :/ proszę o jakaś interwencje i rozwiązanie problemu 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

57 gości i 1 zalogowanych użytkowników