forumnju z rachunkiemusługiPlay nie może się do mnie dodzwonić!!!

Play nie może się do mnie dodzwonić!!!

 

Play nie może się do mnie dodzwonić!!! (2014-01-18 21:52)

Słuchajcie może ktoś z Was się spotkał z sytuacją gdzie osoby dzwoniące z Play na numer w NJU słyszą "nie ma takiego numeru" czy coś w tym style. Próbowałem dzwonić z różnych numerów w Play i za każdym razem było słychać to samo. Pozostałe sieci nie mają tego problemu. Dodam, że to właśnie numer przeniosłem z Play do NJu i być może tutaj coś jest nie tak ........

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Play nie może się do mnie dodzwonić!!! (2014-01-20 08:05)

czy ktoś coś podpowie ??

 

Play nie może się do mnie dodzwonić!!! (2014-01-20 15:12)

witam mam to samo tez przenioslem nr z sieci play i ci co maja play nie mogę się do mnie dodzwonić , nie wiem co robić bo mam sporo znajomych i rodzine w play , ja do nich moge a oni do mnie nie 

~grzesiek

 

Play nie może się do mnie dodzwonić!!! (2014-01-20 18:08)


~gość1390237738385

 

Play nie może się do mnie dodzwonić!!! (2014-01-21 09:12)

Mam to samo. Również przeniosłam numer z Play. Przeniesienie miało miejsce wczoraj. Dodatkowo problem wystąpił w przypadku Plusa, jednak po wybraniu mojego numeru była jedynie cisza. Proszę o szybką odpowiedź ze strony operatora.

 

Play nie może się do mnie dodzwonić!!! (2014-01-21 09:37)

Mam identyczną sytuację. A moderator chyba śpi albo jest zajęty blokowaniem postów. Może byś odpowiedział z łaski swojej bo abonenci mają problem, który nie jest pojedyńczym przypadkiem!!!

 

Play nie może się do mnie dodzwonić!!! (2014-01-21 11:33)

mam to samo, wczoraj migrowałem numer z play i z play ludzie nie mogą do mnie dzwonić. Z innych sieci działa.

~nowy_w_nju

 

Play nie może się do mnie dodzwonić!!! (2014-01-21 15:15)

Najprawdopodobniej u mnie jest już wszystko ok (sprawdzone tylko na jednym abonencie Play, ale mam nadzieję, że pozostali też już się dodzwonią). Dzwoniłam w tej spr do Play - powiedzieli, że z ich strony wszystko co powinno zostało zrobionea. Napisałam więc na FB nju mobile, w nadziei, że te zgłoszenia są szybciej rozpatrywane i dostałam odp nst. treści:
"Beata, odpowiedzi, na wpływające zgłoszenia, udzielane są sukcesywnie. Ponadto prosimy o cierpliwość, odświeżenie danych następuje do 24 godzin, wierzymy, że Twój numer zacznie niedługo działać prawidłowo."
Po otrzymanej wiadomości zrestartowałam tel. i
voil?, działa!
Przypadek...?

~beata

 

Play nie może się do mnie dodzwonić!!! (2014-01-22 16:00)

Dlatego na forum nie ujawnia się administrator? Widzę, że to częsty problem (do mnie też nie idzie się dodzwonić), a na forum nie ma żadnej odpowiedzi, co mogę zrobić żeby od razu to naprawić.

 

Play nie może się do mnie dodzwonić!!! (2014-01-22 22:13)

No jak co? Orange nie odblokowała u siebie prefiksu z Play i dlatego tak się dzieje. Piszcie skargi do Rzecznika Praw Konsumenta, bo inaczej Was w dalszym ciągu będą olewać !

~nju

odpowiedź

Play nie może się do mnie dodzwonić!!! | debian (18.01.2014, 21:52)

Słuchajcie może ktoś z Was się spotkał z sytuacją gdzie osoby dzwoniące z Play na numer w NJU słyszą "nie ma takiego numeru" czy coś w tym style. Próbowałem dzwonić z różnych numerów w Play i za każdym razem było słychać to samo. Pozostałe sieci nie mają tego problemu. Dodam, że to właśnie numer przeniosłem z Play do NJu i być może tutaj coś jest nie tak ........
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

16 gości i 1 zalogowanych użytkowników