forumnju z rachunkiemusługiPlay nie może się do mnie dodzwonić!!!

Play nie może się do mnie dodzwonić!!!

 

Play nie może się do mnie dodzwonić!!! (2014-01-18 21:52)

Słuchajcie może ktoś z Was się spotkał z sytuacją gdzie osoby dzwoniące z Play na numer w NJU słyszą "nie ma takiego numeru" czy coś w tym style. Próbowałem dzwonić z różnych numerów w Play i za każdym razem było słychać to samo. Pozostałe sieci nie mają tego problemu. Dodam, że to właśnie numer przeniosłem z Play do NJu i być może tutaj coś jest nie tak ........

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Play nie może się do mnie dodzwonić!!! (2014-01-20 08:05)

czy ktoś coś podpowie ??

 

Play nie może się do mnie dodzwonić!!! (2014-01-20 15:12)

witam mam to samo tez przenioslem nr z sieci play i ci co maja play nie mogę się do mnie dodzwonić , nie wiem co robić bo mam sporo znajomych i rodzine w play , ja do nich moge a oni do mnie nie 

~grzesiek

 

Play nie może się do mnie dodzwonić!!! (2014-01-20 18:08)


~gość1390237738385

 

Play nie może się do mnie dodzwonić!!! (2014-01-21 09:12)

Mam to samo. Również przeniosłam numer z Play. Przeniesienie miało miejsce wczoraj. Dodatkowo problem wystąpił w przypadku Plusa, jednak po wybraniu mojego numeru była jedynie cisza. Proszę o szybką odpowiedź ze strony operatora.

 

Play nie może się do mnie dodzwonić!!! (2014-01-21 09:37)

Mam identyczną sytuację. A moderator chyba śpi albo jest zajęty blokowaniem postów. Może byś odpowiedział z łaski swojej bo abonenci mają problem, który nie jest pojedyńczym przypadkiem!!!

 

Play nie może się do mnie dodzwonić!!! (2014-01-21 11:33)

mam to samo, wczoraj migrowałem numer z play i z play ludzie nie mogą do mnie dzwonić. Z innych sieci działa.

~nowy_w_nju

 

Play nie może się do mnie dodzwonić!!! (2014-01-21 15:15)

Najprawdopodobniej u mnie jest już wszystko ok (sprawdzone tylko na jednym abonencie Play, ale mam nadzieję, że pozostali też już się dodzwonią). Dzwoniłam w tej spr do Play - powiedzieli, że z ich strony wszystko co powinno zostało zrobionea. Napisałam więc na FB nju mobile, w nadziei, że te zgłoszenia są szybciej rozpatrywane i dostałam odp nst. treści:
"Beata, odpowiedzi, na wpływające zgłoszenia, udzielane są sukcesywnie. Ponadto prosimy o cierpliwość, odświeżenie danych następuje do 24 godzin, wierzymy, że Twój numer zacznie niedługo działać prawidłowo."
Po otrzymanej wiadomości zrestartowałam tel. i
voil?, działa!
Przypadek...?

~beata

 

Play nie może się do mnie dodzwonić!!! (2014-01-22 16:00)

Dlatego na forum nie ujawnia się administrator? Widzę, że to częsty problem (do mnie też nie idzie się dodzwonić), a na forum nie ma żadnej odpowiedzi, co mogę zrobić żeby od razu to naprawić.

 

Play nie może się do mnie dodzwonić!!! (2014-01-22 22:13)

No jak co? Orange nie odblokowała u siebie prefiksu z Play i dlatego tak się dzieje. Piszcie skargi do Rzecznika Praw Konsumenta, bo inaczej Was w dalszym ciągu będą olewać !

~nju

odpowiedź

Play nie może się do mnie dodzwonić!!! | dziad (22.01.2014, 16:00)

Dlatego na forum nie ujawnia się administrator? Widzę, że to częsty problem (do mnie też nie idzie się dodzwonić), a na forum nie ma żadnej odpowiedzi, co mogę zrobić żeby od razu to naprawić.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

37 gości i 0 zalogowanych użytkowników