forumnju z rachunkiemusługiPlay nie może się do mnie dodzwonić!!!

Play nie może się do mnie dodzwonić!!!

 

Play nie może się do mnie dodzwonić!!! (2014-01-26 14:34)

Czy ktoś wkońcu sie wypowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do mnie nie moga dodzwonic sie z Plusa!!!!!!!!!!!!!!!! moze z innej sieci również.. czy ktos wkońcu sie tym zamie? 

~oli

 

Play nie może się do mnie dodzwonić!!! (2014-01-27 12:55)

Widze ze nie tylko ja mam problem.. ja z plusem. NJU nic nie robi w tej kwestii u mnie trwa to ok. 3 tygodni, telefon na infolinie konczy sie rozmowa z konsultantem, choc dzwonie do pomocy technicznej. Jakas żenada. w jaki sposob nju traktuje swoich klientów.... wypowiedzenie umowy 30 dni.. składanie reklamacji nic nie daje.... Czy ktos sie wkoncu wypowie z nju zamiast blokować posty?

~xenia

 

Play nie może się do mnie dodzwonić!!! (2014-01-27 12:56)

po co istnieje forum skoro administartor blokuje posty???????????????
Niech sie wkoncu wypowie

~xenia

 

Play nie może się do mnie dodzwonić!!! (2014-01-27 13:39)

napisz do UKE skargę to zaraz sprawa się wyjaśni.

 

Play nie może się do mnie dodzwonić!!! (2014-02-22 11:22)

mam to samo. Zgłosiłem i cisza ! Wysłałem kilka maili i nikt nie raczy się odezwać i wytłumaczyć o co chodzi !

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~xxxx

 

Play nie może się do mnie dodzwonić!!! (2014-06-30 15:52)

co siekawe po przeniesieniu numeru  do nju tez nikt z Play nie może do mnie zadzownic ani sms nie dochodzą. Na tymczasowym było ok. juz 10 dni czekam na rozpatrzenie tej sprawy.  ;/ jednym słowem upośledzenie komunikacji telefonicznej.

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~żaneta

 

Play nie może się do mnie dodzwonić!!! (2020-02-09 21:21)

Ja mam w plusie i dzieje się tak samo. Już od prawie roku wojuje z plusem jednak numer jest na mamę i mnie zbywają. Zresztą reklamację zgłaszaną przez mamę też. Dodam, że to się dzieje na moim numerze i jej, bo razem je przenosiłyśmy. Najgorsze że ja nie mogę nic zrobić, a moja mama nie umie z nimi rozmawiać.

~kaśka

odpowiedź

Play nie może się do mnie dodzwonić!!! | debian (18.01.2014, 21:52)

Słuchajcie może ktoś z Was się spotkał z sytuacją gdzie osoby dzwoniące z Play na numer w NJU słyszą "nie ma takiego numeru" czy coś w tym style. Próbowałem dzwonić z różnych numerów w Play i za każdym razem było słychać to samo. Pozostałe sieci nie mają tego problemu. Dodam, że to właśnie numer przeniosłem z Play do NJu i być może tutaj coś jest nie tak ........
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

17 gości i 0 zalogowanych użytkowników