forumnju z rachunkiemoferta1 GB z okazji 1 MILIONA KLIENTÓW

1 GB z okazji 1 MILIONA KLIENTÓW

 

1 GB z okazji 1 MILIONA KLIENTÓW (2020-01-08 17:06)

Hej :) Jak w temacie, nju będzie przyznawało bezpłatnie 1 GB danych Klientom w ofertach na abonament i na kartę. https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/nju-mobile-za-darmo-milion-gigabajtow

 

1 GB z okazji 1 MILIONA KLIENTÓW (2020-01-09 15:46)

Dziś otrzymałam pakiet :) Jest do wykorzystania w kraju i jest przyznawany automatycznie na każdy numer osobno. W ofertach na kartę będzie ważny przez 31 dni, w abonamencie do końca okresu rozliczeniowego. Będzie przydzielany od dziś, czyli 09 stycznia do 15.02. 2020 w zależności od okresu rozliczeniowego, tak by w ofercie na abonament jego ważność wynosiła minimum 14 dni. 

[edytowane przez pilotka o 15:59 w dniu 2020-01-09]
 

1 GB z okazji 1 MILIONA KLIENTÓW (2020-01-09 19:58)

I dobrze - takimi gestami zjednuje się ludzi a innymi gestami się zraża.
Ostatnio mile mnie zaskakują - dali ten 1 GB internetu, na jednym z numerów przez niewysłanie na czas SMSa zablokowali mi konto - ale po interwencji odblokowali i z pełnym stanem pieniężnym (numer choć zarejestrowany przeze mnie należy do mojej chorej siostry - której "się nie przelewa", więc tym bardziej miły gest). W miarę jasne i przejrzyste i co ważne stałe -  reguły korzystania z usług. Jeśli dalej tak będą postępować - to wróżę im dobrą przyszłość.
Jako ciekawostkę powiem, że byłem klientem ku....kich złodziei z T-mobile (niegdyś ery) przez 13 lat - po tym jak wprowadzili opłatę za sprawdzenie stanu konta (było wiele innych złodziejskich "numerów" - ale ten przelał czarę goryczy) w całej rodzinie polikwidowałem wszystkie numery u tej złodziejskiej bandy. Do NJU Mobile - przywiodła mnie "bezterminowa ważność konta" - a te dodatkowe rzeczy tylko utwierdziły, w tym że zrobiłem dobrze. Aktualnie w rodzinie przeniosłem do nich 4 numery i pewnie z 5 kolegów za moim "uświadomieniem" też się do nich przeniosła. Jak widać małe kroki, niewielkie gesty i chamskie nieokradanie ludzi procentuje. Jeśli sieć NJU utrzyma poziom, raczej nie będzie mieć problemów z klientami.

~pavnucy

 

1 GB z okazji 1 MILIONA KLIENTÓW (2020-01-10 17:00)

Jak dostanę 1GB w prezencie , czy jest możliwość podarowanie innej osobie ?

~gość1578672057999

 

1 GB z okazji 1 MILIONA KLIENTÓW (2020-01-10 20:30)

Hej :) Niestety takiej możliwości nie ma. Pozdrawiam. 

 

1 GB z okazji 1 MILIONA KLIENTÓW (2020-01-11 10:15)

jak sprawdzić ile środków zostało do wykorzystania w pakiecie?

 

1 GB z okazji 1 MILIONA KLIENTÓW (2020-01-11 14:11)

Niestety nie wiem, ponieważ nie ma podpiętego regulaminu usługi.  Jeśli się dowiem dam znać.

 

1 GB z okazji 1 MILIONA KLIENTÓW (2023-07-06 17:28)

super

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~ciri

odpowiedź

1 GB z okazji 1 MILIONA KLIENTÓW | pilotka (08.01.2020, 17:06)

Hej :) Jak w temacie, nju będzie przyznawało bezpłatnie 1 GB danych Klientom w ofertach na abonament i na kartę. https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/nju-mobile-za-darmo-milion-gigabajtow
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 1 zalogowanych użytkowników