forumnju z rachunkiemoferta1 GB z okazji 1 MILIONA KLIENTÓW

1 GB z okazji 1 MILIONA KLIENTÓW

 

1 GB z okazji 1 MILIONA KLIENTÓW (2020-01-08 17:06)

Hej :) Jak w temacie, nju będzie przyznawało bezpłatnie 1 GB danych Klientom w ofertach na abonament i na kartę. https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/nju-mobile-za-darmo-milion-gigabajtow

 

1 GB z okazji 1 MILIONA KLIENTÓW (2020-01-09 15:46)

Dziś otrzymałam pakiet :) Jest do wykorzystania w kraju i jest przyznawany automatycznie na każdy numer osobno. W ofertach na kartę będzie ważny przez 31 dni, w abonamencie do końca okresu rozliczeniowego. Będzie przydzielany od dziś, czyli 09 stycznia do 15.02. 2020 w zależności od okresu rozliczeniowego, tak by w ofercie na abonament jego ważność wynosiła minimum 14 dni. 

[edytowane przez pilotka o 15:59 w dniu 2020-01-09]
 

1 GB z okazji 1 MILIONA KLIENTÓW (2020-01-09 19:58)

I dobrze - takimi gestami zjednuje się ludzi a innymi gestami się zraża.
Ostatnio mile mnie zaskakują - dali ten 1 GB internetu, na jednym z numerów przez niewysłanie na czas SMSa zablokowali mi konto - ale po interwencji odblokowali i z pełnym stanem pieniężnym (numer choć zarejestrowany przeze mnie należy do mojej chorej siostry - której "się nie przelewa", więc tym bardziej miły gest). W miarę jasne i przejrzyste i co ważne stałe -  reguły korzystania z usług. Jeśli dalej tak będą postępować - to wróżę im dobrą przyszłość.
Jako ciekawostkę powiem, że byłem klientem ku....kich złodziei z T-mobile (niegdyś ery) przez 13 lat - po tym jak wprowadzili opłatę za sprawdzenie stanu konta (było wiele innych złodziejskich "numerów" - ale ten przelał czarę goryczy) w całej rodzinie polikwidowałem wszystkie numery u tej złodziejskiej bandy. Do NJU Mobile - przywiodła mnie "bezterminowa ważność konta" - a te dodatkowe rzeczy tylko utwierdziły, w tym że zrobiłem dobrze. Aktualnie w rodzinie przeniosłem do nich 4 numery i pewnie z 5 kolegów za moim "uświadomieniem" też się do nich przeniosła. Jak widać małe kroki, niewielkie gesty i chamskie nieokradanie ludzi procentuje. Jeśli sieć NJU utrzyma poziom, raczej nie będzie mieć problemów z klientami.

~pavnucy

 

1 GB z okazji 1 MILIONA KLIENTÓW (2020-01-10 17:00)

Jak dostanę 1GB w prezencie , czy jest możliwość podarowanie innej osobie ?

~gość1578672057999

 

1 GB z okazji 1 MILIONA KLIENTÓW (2020-01-10 20:30)

Hej :) Niestety takiej możliwości nie ma. Pozdrawiam. 

 

1 GB z okazji 1 MILIONA KLIENTÓW (2020-01-11 10:15)

jak sprawdzić ile środków zostało do wykorzystania w pakiecie?

 

1 GB z okazji 1 MILIONA KLIENTÓW (2020-01-11 14:11)

Niestety nie wiem, ponieważ nie ma podpiętego regulaminu usługi.  Jeśli się dowiem dam znać.

 

1 GB z okazji 1 MILIONA KLIENTÓW (2023-07-06 17:28)

super

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~ciri

odpowiedź

1 GB z okazji 1 MILIONA KLIENTÓW | pilotka (11.01.2020, 14:11)

Niestety nie wiem, ponieważ nie ma podpiętego regulaminu usługi.  Jeśli się dowiem dam znać.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

45 gości i 1 zalogowanych użytkowników