forumnju z rachunkiemusługiIm dłużej, tym lepiej - kiedy nastąpi zwiększenie pakietu GB

Im dłużej, tym lepiej - kiedy nastąpi zwiększenie pakietu GB

 

Im dłużej, tym lepiej - kiedy nastąpi zwiększenie pakietu GB (2019-11-06 18:00)

Witam,

Mam nju na abonament, okres rozliczeniowy zaczyna się 6 dnia miesiąca.
28 maja 2019 włożyłem kartę nju do telefonu, aktywowałem usługę "im dłużej, tym lepiej" i wykonałem kilka połączeń.
Zgodnie z regulaminem, po pół roku stażu w nju, mam mieć 40GB pakietu danych w miejsce 20GB.
Moje pytanie jest następujące - kiedy mogę spodziewać się podwojenia ilości GB?
Jak jest liczone te pół roku? Ilość dni? Pełne miesiące kalendarzowe? Pełne okresy rozliczeniowe?
Czy pakiet zostanie zwiększony w czasie trwania okresu rozliczeniowego czy dopiero od następnego okresu po upływie pół roku (cokolwiek to znaczy).
Czy z regulaminu wynika jakaś konkretna data?
Jeśli tak, to jaka? ;)

uars

 

Im dłużej, tym lepiej - kiedy nastąpi zwiększenie pakietu GB (2019-11-07 07:12)

6 pełnych okresów rozliczeniowych, czyli pół roku od 6 czerwca - akurat na Mikołajki...

 

Im dłużej, tym lepiej - kiedy nastąpi zwiększenie pakietu GB (2019-11-07 16:00)

to jest odpowiedź na post:

6 pełnych okresów rozliczeniowych, czyli pół roku od 6 czerwca - akurat na Mikołajki...




Dzięki za info :)
Będzie dodatkowy prezent na mikołaja ;)
uars

 

Im dłużej, tym lepiej - kiedy nastąpi zwiększenie pakietu GB (2020-02-09 19:06)

to jest odpowiedź na post:

6 pełnych okresów rozliczeniowych, czyli pół roku od 6 czerwca - akurat na Mikołajki...




a co jeśli nie? na początku lipca ubiegłego roku dzieciom przeniosłem nr do nju na abo 29+9, usługa Im dłużej tym lepiej włączyła się automatycznie, wczoraj dzieciak wysłał zapytanie do nju dlaczego  nie nastąpiło podwojenie gb, a dzisiaj dostał smsy że mu wyłaczają usługę Im dłużej tym lepiej... i wyłaczyli, tym samym 7 miesięcy stażu poszło i problem nie działającej usługi rozwiązany.....

 

Im dłużej, tym lepiej - kiedy nastąpi zwiększenie pakietu GB (2020-02-09 20:34)

Jeśli dziecko wysłało smsa na numer o wyłączeniu usługi , To tak też się stało .

~gość1581246753014

 

Im dłużej, tym lepiej - kiedy nastąpi zwiększenie pakietu GB (2020-02-09 21:58)

to jest odpowiedź na post:




a co jeśli nie? na początku lipca ubiegłego roku dzieciom przeniosłem nr do nju na abo 29+9, usługa Im dłużej tym lepiej włączyła się automatycznie, wczoraj dzieciak wysłał zapytanie do nju dlaczego  nie nastąpiło podwojenie gb, a dzisiaj dostał smsy że mu wyłaczają usługę Im dłużej tym lepiej... i wyłaczyli, tym samym 7 miesięcy stażu poszło i problem nie działającej usługi rozwiązany.....




Hej :) Po prostu zrestartowali usługę, czyli ją wyłączyli i ponownie włączyli, skoro usługa działała nieprawidłowo i poszło zgłoszenie do Biura Obsługi. Troszkę pozytywnego myślenia czasem nie zawadzi, a i ułatwia nieraz życie :) Pozdrawiam :) 

 

Im dłużej, tym lepiej - kiedy nastąpi zwiększenie pakietu GB (2020-02-10 12:48)

to jest odpowiedź na post:




Hej :) Po prostu zrestartowali usługę, czyli ją wyłączyli i ponownie włączyli, skoro usługa działała nieprawidłowo i poszło zgłoszenie do Biura Obsługi. Troszkę pozytywnego myślenia czasem nie zawadzi, a i ułatwia nieraz życie :) Pozdrawiam :) 


<br ><span >Hej, <br ><span >masz rację, po kilku godzinach włączyli usługę i podali staż 7 mscy...liczba gb  do wykorzystania podwoila się. W międzyczasie wysłałem reklamację usługi, a raczej metody jej "naprawy".  Pozytywnie można myśleć, ale do działań nju trzeba mieć ogromnie dużo cierpliwości ??wyszlo na to że juz miesiąc temu dzieciom należało się 10 gb netu więcej, ale zostały olane przez system i postraszone smsami...na szczęście byl happy end. Dziękuję za odpowiedź.<br ><span >pozdrawiam

~jaaa

odpowiedź

Im dłużej, tym lepiej - kiedy nastąpi zwiększenie pakietu GB | uars (06.11.2019, 18:00)

Witam,

Mam nju na abonament, okres rozliczeniowy zaczyna się 6 dnia miesiąca.
28 maja 2019 włożyłem kartę nju do telefonu, aktywowałem usługę "im dłużej, tym lepiej" i wykonałem kilka połączeń.
Zgodnie z regulaminem, po pół roku stażu w nju, mam mieć 40GB pakietu danych w miejsce 20GB.
Moje pytanie jest następujące - kiedy mogę spodziewać się podwojenia ilości GB?
Jak jest liczone te pół roku? Ilość dni? Pełne miesiące kalendarzowe? Pełne okresy rozliczeniowe?
Czy pakiet zostanie zwiększony w czasie trwania okresu rozliczeniowego czy dopiero od następnego okresu po upływie pół roku (cokolwiek to znaczy).
Czy z regulaminu wynika jakaś konkretna data?
Jeśli tak, to jaka? ;)

uars

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

295 gości i 3 zalogowanych użytkowników