profil na forum

nick
krzychu
nowicjusz

moje ostatnie

Nju na abonament, internet dodatkowy a kolejna sim dla drugiej osoby?

(2019-11-02 15:00 w wątku Nju na abonament, internet dodatkowy a kolejna sim dla drugiej osoby? )

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Ta karta do internetu, dzięki której masz dodatkowe 60 GB jest za 19 zł, a nie 9 :) Oczywiście, że możesz dobrać do tych dwóch numerów trzeci w ofercie nju dodatkowy za 9 zł. Na koncie pozostanie te 90 GB.  Jedynym warunkiem jest to, że numer musi być zarejestrowany na Twoje dane, stąd trzeba najpierw dokonać cesji w Play, a potem możesz złożyć zamówienie. Pozdrawiam :) 



Ano tak jest, dzieki. Ale jak dobrac ten numer obecnie w play ale juz na mnie? Widze opcje dokupienia numeru online ale nigdzie migracji? Da sie online a jesli nie to gdzie, na infolini? Dziekuje

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

przeniesienie numeru do nju

(2013-09-06 10:55 w wątku przeniesienie numeru do nju)

Oj nie czyta sie tego co sie klika ;) Zawsze jak ktos opacznie podpisze - jest 10dni na rezygnacje z umowy.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Gdzie jest dziecko? Czy usługa dziala z NJU?

(2013-09-06 10:52 w wątku Gdzie jest dziecko? Czy usługa dziala z NJU?)

Jasne, ale to nadal orange i twoje pieniazki sa kasowane. To nie jest fair. Moga ostrzegac np w formularzu przenosin jest informajca "widzimy ze jestes klientem orange" - uczciwie byloby dopisac "masz saldo XX zł" pamietaj ze przy przenosinach zgodnie z regulaminem srodki przepadaja, kontynuowac teraz? Systemy sa spiete... baza danych udostepniona. To sie da zrobic chociaz dla lojalnych klientow ktorzy nie uciekaja do play co zrobie jak tylko mnei wkurzy orange dodatkowo.

Da sie? Da sie!

NJU z GJDZ faktycznie nie dziala... super ale ponoc juz nad tym operator tej uslugi pracuje. Powiem lepiej, juz mam reklamacje bo wysylalem SMS doladowuajcy ta usluge, odpisali ze numer nie dostepny ale kase pobrali (a usluga nie zostala zrealizowana). Ale to juz inny problem.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem

(2013-09-06 10:48 w wątku Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem)

Mala uwaga, jak masz np 50zl na karcie w orange (POP/GO) to Ci to zabiorą, skasują, ukradną jak zwał tak zwał. Na NJU trafisz bez swoich pieniedzy z oferty Orange na Karte. Genialne prawda? Pamietaj o tym, ja stracilem tylko 15zl...

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób