forumnju z rachunkiemusługiDodatkowy nju internetowy - korzystanie przed rozpoczęciem pełnego okresu rozliczeniowego

Dodatkowy nju internetowy - korzystanie przed rozpoczęciem pełnego okresu rozliczeniowego

 

Dodatkowy nju internetowy - korzystanie przed rozpoczęciem pełnego okresu rozliczeniowego (2019-09-09 21:58)

Hello,


na moim głównym koncie nju (Im dłuzej tym lepiej) okres rozliczeniowy rozpoczyna się od 26 każdego miesiąca. Dziś (tj.09.09.2019) otrzymałem zamówioną kartę dodatkowy nju internetowy.


Pytanie: Mogę korzystać z nju internetowy w ramach pakietu, który będę posiadał - 40 GB już teraz czy muszę czekać do 25.09, aby mieć spokojną głowę i 19 PLN do zapłaty ? Boję się, że jak zacznę już teraz korzystać to zapłacę miliony, bo będzie mnie rozliczało za każdy KB transferu, do momentu rozpoczęcia pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego.


Proszę o odpowiedź

 

Dodatkowy nju internetowy - korzystanie przed rozpoczęciem pełnego okresu rozliczeniowego (2019-09-09 22:45)

Hej :) Możesz już teraz korzystać z oferty nju internet dodatkowy bez obaw o jakieś niewspółmiernie wysokie koszty. Przez pierwszy, niepełny okres rozliczeniowy otrzymasz co prawda proporcjonalną ilość danych i również opłata będzie naliczona proporcjonalnie, nie zadziała też usługa stażowa. Dopiero od 26.09.2019 otrzymasz pełen pakiet, czyli 20 GB + to, co wynika ze stażu w sieci (rozumiem, że staż jest przynajmniej 6 pełnych okresów rozliczeniowych, stąd to 40 GB). Pozdrawiam :)

odpowiedź

Dodatkowy nju internetowy - korzystanie przed rozpoczęciem pełnego okresu rozliczeniowego | pilotka (09.09.2019, 22:45)

Hej :) Możesz już teraz korzystać z oferty nju internet dodatkowy bez obaw o jakieś niewspółmiernie wysokie koszty. Przez pierwszy, niepełny okres rozliczeniowy otrzymasz co prawda proporcjonalną ilość danych i również opłata będzie naliczona proporcjonalnie, nie zadziała też usługa stażowa. Dopiero od 26.09.2019 otrzymasz pełen pakiet, czyli 20 GB + to, co wynika ze stażu w sieci (rozumiem, że staż jest przynajmniej 6 pełnych okresów rozliczeniowych, stąd to 40 GB). Pozdrawiam :)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników