Pytanko124579

 

Pytanko124579 (2019-08-30 18:49)

Witam jestem użytkownikiem nju 3 msc włączyłem usługę ze stażem i tak szczerze chciałbym się poradzić ludzi w pewnym aspekcie bo juz sam nie wiem.Zawsze ładuje sobie 100 zł na konto co msc no tak mam bo pracuje ale myślę tak o 39 zł i tu mam pytanie gn spoko widzę wszystko fajnie ale czy mogę płacić za abo 100 msc i czy np jak skończą mi się GB to czy moja reszta pieniędz jest dostępna żeby np wykupić 9 GB hmmm chciałbym się was poradzić.I jeszcze jedno chciałbym mieć ten sam numer ale widziałem dużo wpisów ze ludzie muszą czekać nawet do tyg a mi 3 dni to max bez mojego numeru dziękuję za odp i za pomoc pozdrawiam wszystkich miłego wieczoru 

 

Pytanko124579 (2019-08-30 22:15)

Hej :) Rozumiem, że chodzi Ci o nadpłatę w ofercie na abonament, bo w ofercie na kartę, nie ma usługi za 39 zł? Jeżeli wykorzystasz dostępny w ramach usługi pakiet, możesz dokupić 9 GB za 9 zł ważny do końca bieżącego okresu rozliczeniowego. Opłata zostanie doliczona do faktury i pobrana z kwoty nadpłaty na koncie. Sam proces migracji karta-abonament to kwestia kilku dni. Odbywa się w sposób płynny, czyli do czasu migracji normalnie korzystasz z numeru na kartę, jednak środki zgromadzone na koncie warto wykorzystać, bo przepadają.  Pozdrawiam :)

odpowiedź

Pytanko124579 | lucyfer (30.08.2019, 18:49)

Witam jestem użytkownikiem nju 3 msc włączyłem usługę ze stażem i tak szczerze chciałbym się poradzić ludzi w pewnym aspekcie bo juz sam nie wiem.Zawsze ładuje sobie 100 zł na konto co msc no tak mam bo pracuje ale myślę tak o 39 zł i tu mam pytanie gn spoko widzę wszystko fajnie ale czy mogę płacić za abo 100 msc i czy np jak skończą mi się GB to czy moja reszta pieniędz jest dostępna żeby np wykupić 9 GB hmmm chciałbym się was poradzić.I jeszcze jedno chciałbym mieć ten sam numer ale widziałem dużo wpisów ze ludzie muszą czekać nawet do tyg a mi 3 dni to max bez mojego numeru dziękuję za odp i za pomoc pozdrawiam wszystkich miłego wieczoru 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

28 gości i 0 zalogowanych użytkowników