forumnju na kartęusługimms - usługa nie została aktywowana w sieci

mms - usługa nie została aktywowana w sieci

 

mms - usługa nie została aktywowana w sieci (2019-06-13 21:39)

Mam problem z wysyłaniem wiadomości MMS. Wyskakuje informacja "usługa nie została aktywowana w sieci". Do tej pory mogłam odbierać i wysyłać mms. Czy ktoś miał podobną sytuację? Sprawdziłam ustawienia wszystko się zgadza z parametrami na stronie. 

 

mms - usługa nie została aktywowana w sieci (2019-06-13 23:23)

Hej :) Jeżeli reset telefonu nie pomoże,  sprawdziłabym jeszcze działanie karty SIM w innym urządzeniu. Jeżeli przy zmianie aparatu problem nie ustąpi, wyślij zgłoszenie do Biura Obsługi Klienta przez formularz kontaktowy - być może w Twojej lokalizacji występują jakieś utrudnienia. Pozdrawiam :)

 

mms - usługa nie została aktywowana w sieci (2022-09-16 10:38)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Jeżeli reset telefonu nie pomoże,  sprawdziłabym jeszcze działanie karty SIM w innym urządzeniu. Jeżeli przy zmianie aparatu problem nie ustąpi, wyślij zgłoszenie do Biura Obsługi Klienta przez formularz kontaktowy - być może w Twojej lokalizacji występują jakieś utrudnienia. Pozdrawiam :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1663317480570

odpowiedź

mms - usługa nie została aktywowana w sieci | natusxp (13.06.2019, 21:39)

Mam problem z wysyłaniem wiadomości MMS. Wyskakuje informacja "usługa nie została aktywowana w sieci". Do tej pory mogłam odbierać i wysyłać mms. Czy ktoś miał podobną sytuację? Sprawdziłam ustawienia wszystko się zgadza z parametrami na stronie. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 0 zalogowanych użytkowników