forumnju na kartęusługiBardzo dużo problemów z kartą SIM

Bardzo dużo problemów z kartą SIM

 

Bardzo dużo problemów z kartą SIM (2015-10-12 08:12)

Szczerze mówiąc mam już dość. Jeśli nie uda mi się załatwić tego przez forum to po prostu karty w kosz i tyle. A więc:

1. mam blokadę na SMS premium. Nie mogę wysyłać wiadomości. Próbowałem załatwić sprawę przez biuro obsługi ale tam najczęściej kończy się to zamknięciem zgłoszenia podając link do instrukcji SMS premium z której na próżno szukać informacji jak zdjąć blokadę.
Przykład: wysyłam SMS pod numer 77038 a telefon pokazuje: nie udało się wysłać wiadomości.
Zwykłe SMSy przechodzą. Stan konta prawidłowy.

2. nie działają krótkie kody. Nie ważne co chciał bym zmienić to i tak dostaję odpowiedź że oferta nie działa w moim planie taryfowym. Chciałem skorzystać z WYŁĄCZENIA POCZTY GŁOSOWEJ, odpowiedź: nie można w Twoim planie taryfowym. Chciałem włączyć blokadę na połączenia z numerów zastrzeżonych: to samo.  I tak dalej dalej.

3. codziennie dostaję SMSY że kończy mi się ważność konta. Sprawdzam *127*1# i pisze że bezterminowo. Po co więc 2 razy dziennie SMS przypominający że ważność konta kończy się za 3 dni?

4. po doładowaniu ważność konta to 8dni. Zmienia się dopiero po kilku dniach.

5. nie działa zastrzeganie numeru z klawiatury telefonu (*31# i #31#)

6. nie dochodzą SMSy do Norwegii. Z Plusa dochodzą. Po wysłaniu wiadomości pokazuje że wysłano. Pieniądze nie znikają a SMS nie dochodzi.

7. często bywa tak że gdy ktoś do mnie dzwoni to słyszy zajęty numer chodź tak nie jest. Po chwili dostaję info SMSem że numer taki i taki próbował się dodzwonić ale nie nagrał wiadomości.
Zasięg mam wtedy 100% (Warszawa Marki).


 

Bardzo dużo problemów z kartą SIM (2015-10-12 11:09)

Na forum nic nie załatwisz, więc karty do kosza albo pisz reklamacje.

Blokady Premium na pre-paidzie włączałem przez wysłanie zlecenia do BOK, więc w ten sam sposób bym je wyłączał.
Jak dostałeś link do strony z opisem to podziel się tym linkiem, może jest tam coś przydatnego dla innych.

P.S. Pocztę Głosową możesz sprawdzić na swoim koncie po zalogowaniu na stronie www i tam ją ewentualnie wyłączyć.

P.S.2 Skąd pochodzą Twoje numery? Od nowości są z Nju, czy może przeszły z innej sieci, albo z Orange do Nju?

odpowiedź

Bardzo dużo problemów z kartą SIM | dejmann (12.10.2015, 08:12)

Szczerze mówiąc mam już dość. Jeśli nie uda mi się załatwić tego przez forum to po prostu karty w kosz i tyle. A więc:

1. mam blokadę na SMS premium. Nie mogę wysyłać wiadomości. Próbowałem załatwić sprawę przez biuro obsługi ale tam najczęściej kończy się to zamknięciem zgłoszenia podając link do instrukcji SMS premium z której na próżno szukać informacji jak zdjąć blokadę.
Przykład: wysyłam SMS pod numer 77038 a telefon pokazuje: nie udało się wysłać wiadomości.
Zwykłe SMSy przechodzą. Stan konta prawidłowy.

2. nie działają krótkie kody. Nie ważne co chciał bym zmienić to i tak dostaję odpowiedź że oferta nie działa w moim planie taryfowym. Chciałem skorzystać z WYŁĄCZENIA POCZTY GŁOSOWEJ, odpowiedź: nie można w Twoim planie taryfowym. Chciałem włączyć blokadę na połączenia z numerów zastrzeżonych: to samo.  I tak dalej dalej.

3. codziennie dostaję SMSY że kończy mi się ważność konta. Sprawdzam *127*1# i pisze że bezterminowo. Po co więc 2 razy dziennie SMS przypominający że ważność konta kończy się za 3 dni?

4. po doładowaniu ważność konta to 8dni. Zmienia się dopiero po kilku dniach.

5. nie działa zastrzeganie numeru z klawiatury telefonu (*31# i #31#)

6. nie dochodzą SMSy do Norwegii. Z Plusa dochodzą. Po wysłaniu wiadomości pokazuje że wysłano. Pieniądze nie znikają a SMS nie dochodzi.

7. często bywa tak że gdy ktoś do mnie dzwoni to słyszy zajęty numer chodź tak nie jest. Po chwili dostaję info SMSem że numer taki i taki próbował się dodzwonić ale nie nagrał wiadomości.
Zasięg mam wtedy 100% (Warszawa Marki).


wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

56 gości i 0 zalogowanych użytkowników