forumnju z rachunkiemusługiprzeniesienie numeru z orange na kartę do nju z rachunkiem

przeniesienie numeru z orange na kartę do nju z rachunkiem

 

przeniesienie numeru z orange na kartę do nju z rachunkiem (2019-06-13 20:00)

Jak wygląda czas przeniesienia numeru z orange na kartę do nju z rachunkiem?
W orange mam wykupiony pakiet za 25zł i chciałbym, aby numer przeniósł się w dniu, w którym ten pakiet mi się skończy, lecz w formularzu przeniesienia nie ma możliwości wybrania daty. Czy w takim przypadku mam wnioskować o przeniesienie dopiero po zakończeniu ważności pakietu? Ile czasu trwa wtedy samo przeniesienie?
Dzięki za odpowiedź, Pozdrawiam

~qlfonek

 

przeniesienie numeru z orange na kartę do nju z rachunkiem (2019-06-13 23:19)

Hej :) Migracja Orange-nju w przypadku karty, jest to zwyczaj kwestia paru dni od złożenia zamówienia. Kurier doręcza umowę w ciągu 2-5 dni roboczych. Zgodnie z regulaminem numer jest migrowany w ciągu 7 dni od podpisania umowy, zazwyczaj jeszcze w tym samym dniu lub w następnym (jak tylko kurier da znać, że umowa została podpisana). Na Twoim miejscu spokojnie poczekałabym aż minie ważność pakietu i wtedy złożyła zamówienie. Pozdrawiam :)

odpowiedź

przeniesienie numeru z orange na kartę do nju z rachunkiem | pilotka (13.06.2019, 23:19)

Hej :) Migracja Orange-nju w przypadku karty, jest to zwyczaj kwestia paru dni od złożenia zamówienia. Kurier doręcza umowę w ciągu 2-5 dni roboczych. Zgodnie z regulaminem numer jest migrowany w ciągu 7 dni od podpisania umowy, zazwyczaj jeszcze w tym samym dniu lub w następnym (jak tylko kurier da znać, że umowa została podpisana). Na Twoim miejscu spokojnie poczekałabym aż minie ważność pakietu i wtedy złożyła zamówienie. Pozdrawiam :)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników