forumnju z rachunkiemusługiUsługa w trakcie zmiany a kolejna zmiana usługi

Usługa w trakcie zmiany a kolejna zmiana usługi

 

Usługa w trakcie zmiany a kolejna zmiana usługi (2018-02-23 18:23)

Witam,
<font color="#185d68">
</font>
Parę dni temu aktywowałem zmianę usługę z "Jeden na wszystko" na "najwięcej nie więcej niż 39zł". Zmiana ta jest obecnie na etapie /usługa w trakcie zmiany/ czyli czeka na koniec mojego okresu rozliczeniowego aby się aktywować. Jednak obecnie doszedłem do wniosku, że chciałbym jeszcze inną ofertę ale system nie chce mi jej zatwierdzić, czy to oznacza, że najpierw musi dokonać się ta pierwsza zmiana abym mógł dokonać drugiej, czy może jest limit 1 zmiany oferty taryfowej na miesiąc?

 

Usługa w trakcie zmiany a kolejna zmiana usługi (2018-02-23 21:09)

Usługi się wykluczają, więc jeżeli wprowadziłeś zamówienie to trzeba je anulować i wprowadzić nowe lub też poczekać aż z nowym okresem wejdzie usługa i wówczas zlecić kolejną zmianę, która też oczywiście wejdzie z kolejnym okresem rozliczeniowym.

 

Usługa w trakcie zmiany a kolejna zmiana usługi (2018-02-24 11:07)

Chyba przyjdzie mi poczekać miesiąc na tą zmianę, bo wysyłanie sms'a aby anulować zlecenie nie odnosi skutku.

 

Usługa w trakcie zmiany a kolejna zmiana usługi (2018-02-24 14:06)

Możesz zadzwonić do Bok *610 anulują zlecenie i wprowadzą nowe.

odpowiedź

Usługa w trakcie zmiany a kolejna zmiana usługi | darek112 (23.02.2018, 18:23)

Witam,
<font color="#185d68">
</font>
Parę dni temu aktywowałem zmianę usługę z "Jeden na wszystko" na "najwięcej nie więcej niż 39zł". Zmiana ta jest obecnie na etapie /usługa w trakcie zmiany/ czyli czeka na koniec mojego okresu rozliczeniowego aby się aktywować. Jednak obecnie doszedłem do wniosku, że chciałbym jeszcze inną ofertę ale system nie chce mi jej zatwierdzić, czy to oznacza, że najpierw musi dokonać się ta pierwsza zmiana abym mógł dokonać drugiej, czy może jest limit 1 zmiany oferty taryfowej na miesiąc?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

34 gości i 0 zalogowanych użytkowników