forumnju z rachunkiemofertaZbyt wysoki rachunek - nie więcej niż 29, a rachunek 39!

Zbyt wysoki rachunek - nie więcej niż 29, a rachunek 39!

 

Zbyt wysoki rachunek - nie więcej niż 29, a rachunek 39! (2019-05-09 19:10)

Witam. Mam ofertę nju podstawowy z aktywowaną usługą "Nie więcej niż 29 zł" . Dotychczas wszystko szło gładko, aż do tego miesiąca gdy dostałam fakturę na ponad 39 zł. Nie rozumiem dlaczego? Owszem wysyłałam smsy i mmsy do Anglii, ale ona jest w 1 Strefie EU, do której też powinnam mieć połączenia w cenie do 29 zł. To w końcu te "nielimitowane połączenia" są jednak limitowane??

 

Zbyt wysoki rachunek - nie więcej niż 29, a rachunek 39! (2019-05-09 19:21)

1. Wejdź na swoje konto i przejrzyj dokładnie fakturę - masz wyszczególnione wszystkie składniki.

2. Darmowe SMS/MMS i rozmowy są tylko w Polsce - przecież w cenniku to jasno i wyraźnie napisano (SMS 50gr, MMS 2,50, rozmowa do krajów UE)

3. SMS i MMS to nie jest "połączenie", tylko "wiadomość tekstowa/multimedialna",
A połączenia zagraniczne są również płatne, co także możesz przeczytać w cenniku, który powinnaś przejrzeć PRZED podpisaniem umowy, Jeżeli podpisujesz bez czytania, to sama widzisz, czym to skutkuje

 

Zbyt wysoki rachunek - nie więcej niż 29, a rachunek 39! (2019-05-09 20:57)

Hej :) Jacp11 ma rację, w ramach oferty masz nielimitowane połączenia, SMS-y, MMS-y, ale kiedy jesteś w kraju albo za granicą, czyli w roamingu w strefie 1 (UE). Jeżeli natomiast wykonujesz połączenia czy wysyłasz SMS-y/MMS-y z Polski na numery zagraniczne, to jest to dodatkowo płatne, zgodnie z cennikiem usług w ofercie nju na abonament. Pozdrawiam :)

odpowiedź

Zbyt wysoki rachunek - nie więcej niż 29, a rachunek 39! | mauaagatka (09.05.2019, 19:10)

Witam. Mam ofertę nju podstawowy z aktywowaną usługą "Nie więcej niż 29 zł" . Dotychczas wszystko szło gładko, aż do tego miesiąca gdy dostałam fakturę na ponad 39 zł. Nie rozumiem dlaczego? Owszem wysyłałam smsy i mmsy do Anglii, ale ona jest w 1 Strefie EU, do której też powinnam mieć połączenia w cenie do 29 zł. To w końcu te "nielimitowane połączenia" są jednak limitowane??
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

48 gości i 1 zalogowanych użytkowników