Kod PUK jak odzyskać

 

Kod PUK jak odzyskać (2020-06-12 14:12)

to jest odpowiedź na post:

Mam ten sam problem Nie mogę odzyskać kodu puk a telefon mam zablokowany powinniście mieć procedury w których można odblokować taki telefon ale ich nigdzie nie widzę do tego nikt nie odpowiada na mojego e-maila nawet nie macie pojęcia ile w ten sposób klientów tracicie większość o tym nie napisze

Kodu PUK strzeżemy jak największej tajamnicy panstwowej i miejmy zapisany w kilku miejscach . Tak na poważnie , pilotka pare postów wyżej dała przykład jak to zrobić , jeśli natomiast nie możesz tego wykonać zadzwoń poprostu z innego telefonu na 690610610 , tam cię zweryfikują że to ty i podadzą kod Puk  :) Powodzenia.

~gość1591963941364

 

Kod PUK jak odzyskać (2020-08-18 22:06)

Ten sam problem. Jestem za granica nie moge sie dodzwonic do nju, nie mam zadnej karty ani umowy przy sobie bo jestem za granica a superpinu nie pamietam. Co teraz? Bo Pani z obslugi klienta powoedziala ze sorry nic sie nie da zrobic. Co to znaczy?

 

Kod PUK jak odzyskać (2020-08-18 23:16)

Hej :) Skontaktuj się z kimś zaufanym, kto ma aktywny numer, niech zadzwoni do BOK pod numer 690610610 i po weryfikacji danych podadzą kod PUK. Chyba, że nie wiesz na kogo jest umowa, to rzeczywiście niewiele można zdziałać, bo weryfikacja to podstawa. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 23:18 w dniu 2020-08-18]
 

Kod PUK jak odzyskać (2020-08-19 20:50)

to jest odpowiedź na post:

Kodu PUK strzeżemy jak największej tajamnicy panstwowej i miejmy zapisany w kilku miejscach . Tak na poważnie , pilotka pare postów wyżej dała przykład jak to zrobić , jeśli natomiast nie możesz tego wykonać zadzwoń poprostu z innego telefonu na 690610610 , tam cię zweryfikują że to ty i podadzą kod Puk  :) Powodzenia.
<div>

Wysłałem tego posta jako anonim.</div><div>Jednak zawszę będę twierdził.</div><div>Myślenie z wyprzedzeniem co może się wydarzyć. , jest na prawde przydatne.</div><div>Pozdrawiam.
</div>

 

Kod PUK jak odzyskać (2021-04-12 10:54)

to jest odpowiedź na post:

Jak uzyskać kod PUK skoro tel. mam zablokowany a jedyna możliwość autoryzacji to wysłanie kodu autoryzacyjnego za pomocą SMSa na telefon... który jest zablokowany??




czy szanowna moderacja rozwiąże problem? 

 

Kod PUK jak odzyskać (2021-04-13 06:24)

to jest odpowiedź na post:

czy szanowna moderacja rozwiąże problem? 

Moderacja nie jest od rozwiązywania problemów z telefonami/ siecią, a od sprzątania na forum.
Od rozwiązywania problemów jest Biuro Obsługi Klienta

 

Kod PUK jak odzyskać (2022-05-20 08:33)

to jest odpowiedź na post:

Jak uzyskać kod PUK skoro tel. mam zablokowany a jedyna możliwość autoryzacji to wysłanie kodu autoryzacyjnego za pomocą SMSa na telefon... który jest zablokowany??

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Kod PUK jak odzyskać (2022-05-20 09:51)

Nie wiem, co za problem. Pożyczasz telefon , dzwonisz do BOK, otrzymujesz PUK. Spraw załatwiona w 5 minut. Na zgłoszenia też szybko nju odpowiada. Wątpię by dużo osób odchodziło od sieci z powodu puku. A w przyszłości warto go zapisać. 

~maciek123

 

Kod PUK jak odzyskać (2022-05-20 13:00)

to jest odpowiedź na post:

Moderacja nie jest od rozwiązywania problemów z telefonami/ siecią, a od sprzątania na forum.
Od rozwiązywania problemów jest Biuro Obsługi Klienta


A to tu jest jakaś moderacja? Była kiedykolwiek?

~gość1653044400338

 

Kod PUK jak odzyskać (2022-05-20 13:02)

to jest odpowiedź na post:

A to tu jest jakaś moderacja? Była kiedykolwiek?

Tym bardziej nie rozwiąże problemu kolegi dawid1

odpowiedź

Kod PUK jak odzyskać | jacp11 (20.05.2022, 13:02)

Tym bardziej nie rozwiąże problemu kolegi dawid1
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

17 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies