Mam dość NJU

 

Mam dość NJU (2019-02-11 16:18)

Mam dość NJU  i chce zrezygnować natychmiast, jakie poniosę koszty ? Umowa trwa drugi miesiąc i skończy się lada dzień ? Konkretnie proszę.

~olo

 

Mam dość NJU (2019-02-11 19:21)

Kieruj pytanie do BOK, nie do innych użytkowników.
Okres wypowiedzenia to jeden pełny cykl rozliczeniowy, czyli najpierw do końca cyklu, a potem jeszcze jeden miesiąc - czyli jeden pełny abonament.

 

Mam dość NJU (2019-02-12 13:41)

Prosiłem konkretnie. Chodzi o rozwiązanie natychmiastowe z tego co wyczytałem mogą mnie obciążyć góra do końca trwającego okresu rozliczeniowego a przy standardowym wypowiedzeniu musiałbym zapłacić jeszcze za kolejny.

~olo

 

Mam dość NJU (2019-02-12 20:43)

Jak juz pisałem: "Kieruj pytanie do BOK, nie do innych użytkowników." Tam na pewno dostaniesz konkretna odpowiedź.

 

Mam dość NJU (2019-02-13 00:18)

To po co to forum jest ?

~olo

 

Mam dość NJU (2019-02-13 07:11)

<div>Aby uzytkownicy wymieniali się swoimi doświadczeniami i wiedzą. A nie zastępowali Biuro Obsługi klienta.</div><div>
</div><div>P.S.  Gdybys kontaktował się z BOK, odpowiedź dostałbyś przedwczoraj
</div>

~jac

 

Mam dość NJU (2019-02-13 07:15)

<div>Cytat z umowy z nju:
</div><div>"przenosząc numer do innego operatora bez zachowania okresu wypowiedzenia, wtedy Operatorowi należy się maks. jedna opłata abonamentowa oraz część ulgi obliczonej proporcjonalnie do czasu pozostającego do końca Umowy"</div>

~umowa

odpowiedź

Mam dość NJU | ~umowa (13.02.2019, 07:15)

<div>Cytat z umowy z nju:
</div><div>"przenosząc numer do innego operatora bez zachowania okresu wypowiedzenia, wtedy Operatorowi należy się maks. jedna opłata abonamentowa oraz część ulgi obliczonej proporcjonalnie do czasu pozostającego do końca Umowy"</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

31 gości i 0 zalogowanych użytkowników