Mam dość NJU

 

Mam dość NJU (2019-02-11 16:18)

Mam dość NJU  i chce zrezygnować natychmiast, jakie poniosę koszty ? Umowa trwa drugi miesiąc i skończy się lada dzień ? Konkretnie proszę.

~olo

 

Mam dość NJU (2019-02-11 19:21)

Kieruj pytanie do BOK, nie do innych użytkowników.
Okres wypowiedzenia to jeden pełny cykl rozliczeniowy, czyli najpierw do końca cyklu, a potem jeszcze jeden miesiąc - czyli jeden pełny abonament.

 

Mam dość NJU (2019-02-12 13:41)

Prosiłem konkretnie. Chodzi o rozwiązanie natychmiastowe z tego co wyczytałem mogą mnie obciążyć góra do końca trwającego okresu rozliczeniowego a przy standardowym wypowiedzeniu musiałbym zapłacić jeszcze za kolejny.

~olo

 

Mam dość NJU (2019-02-12 20:43)

Jak juz pisałem: "Kieruj pytanie do BOK, nie do innych użytkowników." Tam na pewno dostaniesz konkretna odpowiedź.

 

Mam dość NJU (2019-02-13 00:18)

To po co to forum jest ?

~olo

 

Mam dość NJU (2019-02-13 07:11)

<div>Aby uzytkownicy wymieniali się swoimi doświadczeniami i wiedzą. A nie zastępowali Biuro Obsługi klienta.</div><div>
</div><div>P.S.  Gdybys kontaktował się z BOK, odpowiedź dostałbyś przedwczoraj
</div>

~jac

 

Mam dość NJU (2019-02-13 07:15)

<div>Cytat z umowy z nju:
</div><div>"przenosząc numer do innego operatora bez zachowania okresu wypowiedzenia, wtedy Operatorowi należy się maks. jedna opłata abonamentowa oraz część ulgi obliczonej proporcjonalnie do czasu pozostającego do końca Umowy"</div>

~umowa

odpowiedź

Mam dość NJU | jacp11 (12.02.2019, 20:43)

Jak juz pisałem: "Kieruj pytanie do BOK, nie do innych użytkowników." Tam na pewno dostaniesz konkretna odpowiedź.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników