forumnju z rachunkiemusługiNie działa internet

Nie działa internet

 

Nie działa internet (2019-01-05 22:45)

Nagle przestał działać internet, wyświetla się LTE, zasięg jest, internet nie działa. Rachunki opłacone, nowy  miesiąc.co się dzieje? 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~michał

 

Nie działa internet (2019-01-07 18:13)

Jeżeli problem nadal występuje zrestartuj telefon, a dalej sprawdź działanie SIM w innym urządzeniu.  Jeżeli w innym telefonie nadal nie będziesz mógł korzystać z transmisji danych wyślij zgłoszenie do działu technicznego, może występuje problem sieciowy.

 

Nie działa internet (2020-01-24 13:18)

Mam ten sam problem, po zmianie SIM na nju nie działa mi sklep Play i chrome, a np. YouTube i whatz up działają normalnie

~czini

 

Nie działa internet (2020-01-24 18:35)

to jest odpowiedź na post:

zrestartuj telefon, a dalej sprawdź działanie SIM w innym urządzeniu.  Jeżeli w innym telefonie nadal nie będziesz mógł korzystać z transmisji danych wyślij zgłoszenie do działu technicznego,

~jaa

 

Nie działa internet (2020-01-24 18:36)

Chciałem zacytowac odpowiedź, ale cos nie wyszło.
Zrób jak opisano w poście nad Twoim

~jaa

 

Nie działa internet (2020-01-26 00:08)

michał, jaki to telefon?

~alfa

 

Nie działa internet (2020-01-26 19:41)

ja mam podobnie... tzn działa mi sieć 2g i 3g ale lte już nie... a jeszcze jakiś czas temu działało. Nie wiem co z tym zrobić... tel to Redmi 4 X

~zajc

 

Nie działa internet (2020-01-26 21:17)

to jest odpowiedź na post:

ja mam podobnie... tzn działa mi sieć 2g i 3g ale lte już nie... a jeszcze jakiś czas temu działało. Nie wiem co z tym zrobić... tel to Redmi 4 X




Hej :) Wyślij zgłoszenie w tej sprawie do działu technicznego przez formularz kontaktowy, podając dokładną lokalizację, w której występują utrudnienia, ale z tego co piszesz to raczej nadajniki są przeciążone w Twojej lokalizacji. Pozdrawiam :) 

odpowiedź

Nie działa internet | ~michał (05.01.2019, 22:45)

Nagle przestał działać internet, wyświetla się LTE, zasięg jest, internet nie działa. Rachunki opłacone, nowy  miesiąc.co się dzieje? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 2 zalogowanych użytkowników