forumnju z rachunkiemusługiNie działa internet

Nie działa internet

 

Nie działa internet (2019-01-05 22:45)

Nagle przestał działać internet, wyświetla się LTE, zasięg jest, internet nie działa. Rachunki opłacone, nowy  miesiąc.co się dzieje? 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~michał

 

Nie działa internet (2019-01-07 18:13)

Jeżeli problem nadal występuje zrestartuj telefon, a dalej sprawdź działanie SIM w innym urządzeniu.  Jeżeli w innym telefonie nadal nie będziesz mógł korzystać z transmisji danych wyślij zgłoszenie do działu technicznego, może występuje problem sieciowy.

 

Nie działa internet (2020-01-24 13:18)

Mam ten sam problem, po zmianie SIM na nju nie działa mi sklep Play i chrome, a np. YouTube i whatz up działają normalnie

~czini

 

Nie działa internet (2020-01-24 18:35)

to jest odpowiedź na post:

zrestartuj telefon, a dalej sprawdź działanie SIM w innym urządzeniu.  Jeżeli w innym telefonie nadal nie będziesz mógł korzystać z transmisji danych wyślij zgłoszenie do działu technicznego,

~jaa

 

Nie działa internet (2020-01-24 18:36)

Chciałem zacytowac odpowiedź, ale cos nie wyszło.
Zrób jak opisano w poście nad Twoim

~jaa

 

Nie działa internet (2020-01-26 00:08)

michał, jaki to telefon?

~alfa

 

Nie działa internet (2020-01-26 19:41)

ja mam podobnie... tzn działa mi sieć 2g i 3g ale lte już nie... a jeszcze jakiś czas temu działało. Nie wiem co z tym zrobić... tel to Redmi 4 X

~zajc

 

Nie działa internet (2020-01-26 21:17)

to jest odpowiedź na post:

ja mam podobnie... tzn działa mi sieć 2g i 3g ale lte już nie... a jeszcze jakiś czas temu działało. Nie wiem co z tym zrobić... tel to Redmi 4 X




Hej :) Wyślij zgłoszenie w tej sprawie do działu technicznego przez formularz kontaktowy, podając dokładną lokalizację, w której występują utrudnienia, ale z tego co piszesz to raczej nadajniki są przeciążone w Twojej lokalizacji. Pozdrawiam :) 

odpowiedź

Nie działa internet | ~czini (24.01.2020, 13:18)

Mam ten sam problem, po zmianie SIM na nju nie działa mi sklep Play i chrome, a np. YouTube i whatz up działają normalnie
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

14 gości i 0 zalogowanych użytkowników