forumstrona www, moje kontomoje kontomoj kontrakt jest nieaktywny

moj kontrakt jest nieaktywny

 

moj kontrakt jest nieaktywny (2018-12-24 18:38)

<div>Jak to mozliwe ze moje konto wazno podobno po wsze czasy zostalo deaktywowane ?</div><div>moge sie zalogowac ale nic wiecej - nastepuje przekierowanie do strony @dolacz do nas@, i propozycja nowego numeru.</div><div>ja chce zatrzymac stary numer...
</div>

 

moj kontrakt jest nieaktywny (2018-12-25 23:12)

B/UA

 

moj kontrakt jest nieaktywny (2018-12-26 12:56)

Ja tez tak mam a dodatkowo srodki zniknęły  z konta!? 
A obiecywano ze konto wazne na wsze czasy. 

 

moj kontrakt jest nieaktywny (2018-12-26 15:58)

Wcale tego nie obiecywano - przeczytaj regulamin. I to ze zrozumieniem - od tego sie nie umiera.

 

moj kontrakt jest nieaktywny (2018-12-26 22:30)

No ładnie. Ja również tracę numer po ponad 10 latach użytkowania. Co jest? Faktem jest, że od ostatniego doładowania minęło 187 dni ale powinienem według regulaminu otrzymać sms z powiadomieniem. A tu nic. Nie zwróciłem na to uwagi. Czy ktoś nad tym panuje? To jakaś partyzantka. Doładować nie mogę. Liczę jutro na kontakt, a na razie WESOŁYCH ŚWIĄT XDXDXD.

 

moj kontrakt jest nieaktywny (2018-12-27 07:00)

Kontaktu nie będzie, bo forumowicze raczej nie zadzwonią :), sam będziesz musiał z innego numeru zadzwonić do Biura Obsługi Klienta. Jak telefon był wyłączony, to SMS nie dotrze po włączeniu, bo jego ważność to 72 godziny.  To nie jest tak, że numer jest od razu usuwany z sieci, najpierw jest zakładana blokada, jeżeli w ciągu 30 dni skontaktujecie się z BOK  będzie możliwość zdjęcia blokady i doładowania konta (wystarczy 5 zł). Jeżeli konto będzie doładowane w ciągu 7 dni od założenia blokady, środki wrócą na konto zgodnie z działaniem promocji "Nowa gwarancja zwrotu".

odpowiedź

moj kontrakt jest nieaktywny | gość1545673124257 (24.12.2018, 18:38)

<div>Jak to mozliwe ze moje konto wazno podobno po wsze czasy zostalo deaktywowane ?</div><div>moge sie zalogowac ale nic wiecej - nastepuje przekierowanie do strony @dolacz do nas@, i propozycja nowego numeru.</div><div>ja chce zatrzymac stary numer...
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

38 gości i 0 zalogowanych użytkowników