forumnju z rachunkiemofertanaliczenie opłaty 200 PLN

naliczenie opłaty 200 PLN

 

naliczenie opłaty 200 PLN (2013-07-15 11:11)

Zastała naliczona mi opłata 200 PLN przy przenoszeniu numeru z Orange do Nju mimo że zaznaczyłem opcję że chce otrzymywać wyłącznie e-faktury - dlaczego tak się stało?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

naliczenie opłaty 200 PLN (2013-07-15 15:55)

Tutaj niestety nikt tego nie sprawdzi ale warto złożyć reklamację - sprawdzą to.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

naliczenie opłaty 200 PLN (2013-08-22 21:12)

u mnie to samo sie stało... wzialem nowy numer i zaznaczylem ze chce otrzymywac fakture droga elektroniczna na e-mail , a wlasnie wczoraj przyszla mi faktura na 200zł... trzeba to wyjaśnić. Nie podobają mi sie tak wielkie błedy przy rejestracji.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~marek

 

naliczenie opłaty 200 PLN (2013-08-22 21:18)

mi rowniez została naliczona oplata 200zł pomimo zaznaczenia opcji e-faktura. trzeba to wyjasnic. Nie podobaja mi sie tak duze bledy przy rejestracji.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

naliczenie opłaty 200 PLN (2013-08-25 09:56)

Witam
Proszę o informacje na temat rozpatrzenia reklamacji, odnośnie tych 200złotych, przez nju oraz jak szybko rozpatrzyli i czy płacicie te pieniądze i potem nju zwraca czy nie płacicie i wojnę robicie.
Pozdrawiam

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

naliczenie opłaty 200 PLN (2013-08-26 13:53)

sprawa jest dla mnie prosta - podczas wypełniania formularza i wypełniania danych nawet jeśli zaznaczy się ptaszkiem opcje e-faktura to potem gdy wypełni sie wszystkie pola i kliknie DALEJ i nie ma jakichś danych wymaganych po odświeżeniu strony ten ptaszek się ODZNACZA - zapewne by uśpić czujność osoby która jest przekonana że go przecież zaznaczyła. Zapewne przeoczenie ze strony osób tworzących stronę ...na polecenie kierownika projektu witryny nju - im więcej osób przeoczy tę opcję tym wiecej x 200 zł do kieszeni. W podsumowaniu macie wszystko na szczęscie zapisane.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~czujny

 

naliczenie opłaty 200 PLN (2013-08-26 13:54)

jak to możliwe ?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~czujny

 

naliczenie opłaty 200 PLN (2013-08-28 21:08)

Na początku juz oszukują ?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~mix

 

naliczenie opłaty 200 PLN (2013-08-29 09:50)

dzięki za to pytanie na forum, wystarczy przeczytać, żeby na wstępie stracić zaufanie do firmy. Byłem zainteresowany przeniesieniem numeru, bo dobra oferta :). Już nie jestem zainteresowany. Widzę, że nadal są firmy, które chcą w krótkim czasie przyciąć jak najwięcej kasy, nie dbając kompletnie o klienta i własny wizerunek.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~archiminikleopoto

 

naliczenie opłaty 200 PLN (2013-09-02 21:00)

Przy składaniu zamówienia jest podsumowanie zakupów, w którym między innymi są podane wszystkie opłaty jednorazowe i miesięczne (można to zapisać sobie w postaci pdf). Jeśli ekofaktura była zaznaczona to powinieneś tam mieć opłatę aktywacyjną 0zł. Jeśli zapisałeś to podsumowanie to sprawdź jak tam masz. Dodatkowo na umowie powinieneś mieć w opcjach dodatkowych wpisane Ekofaktura.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

naliczenie opłaty 200 PLN | gość1373879482878 (15.07.2013, 11:11)

Zastała naliczona mi opłata 200 PLN przy przenoszeniu numeru z Orange do Nju mimo że zaznaczyłem opcję że chce otrzymywać wyłącznie e-faktury - dlaczego tak się stało?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

43 gości i 2 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies