forumnju z rachunkiemofertaNowa usługa njumobile - jak działa ?

Nowa usługa njumobile - jak działa ?

 

Nowa usługa njumobile - jak działa ? (2013-12-26 20:14)

Nie mogę rozebrać jak dziłała nowa usługa Wybranie rozmów na komórki lub stacjonarne za 19 zł maksymalnie.
Ktoś mi wytłumaczy jak to działa ?
Czyli co bedzie jeżeli ktoś ma włączoną zwykłą taryfę za 29 zł i w połowie okresu rozliczeniowego  włącza usługę rozmów na komórki za 19 zł.


I co wtedy się dzieje ? czy nowa usługa może być włączona dopiero od nowego okresu rozliczeniowego ? 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~darek795

 

Nowa usługa njumobile - jak działa ? (2013-12-26 23:19)

nowa usługa może być włączona dopiero od nowego okresu rozliczeniowego

max 19zl za komórki, max 10zł za stacjonarki, max 9zł za smsy, max 19zl za internet. Do tego pakiety 700MB za 7zł.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nowa usługa njumobile - jak działa ? (2013-12-27 00:20)

gdzie ją włączyć?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nowa usługa njumobile - jak działa ? (2013-12-27 01:31)

Jeżeli nju jest częścią PTK CENTERTEL to po co ta zabawa w orange i nju ?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~nowicjusz

 

Nowa usługa njumobile - jak działa ? (2013-12-27 01:36)

Jeżeli jesteście częścia PTK CENTERTEL to po co ta zabawa w orange i nju ? Tego nie rozumiem i proszę mi dokładnie wytłumaczyc a nie blokowac post wymagający wyjaśnienia i odpowiedzi moderatorze forum i sieci. apytanie nie wymaga blokowania. Odpowiedż powinna sie pojawić. Co to za cenzura ? Pytanie jest za trudne ?

~nowicjusz

 

Nowa usługa njumobile - jak działa ? (2013-12-27 09:19)

Aby włączyć usługę, należy wysłać SMS-a o treści AKT pod numer 80113. Usługa zacznie działać z początkiem najbliższego okresu rozliczeniowego.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nowa usługa njumobile - jak działa ? (2013-12-28 15:40)

próbowałem wysłać sms'a AKT pod numer 80113 i dostałem informacje że nr jest nieaktywny.
Coś sie popsuło ?

~gość91871666

odpowiedź

Nowa usługa njumobile - jak działa ? | ~darek795 (26.12.2013, 20:14)

Nie mogę rozebrać jak dziłała nowa usługa Wybranie rozmów na komórki lub stacjonarne za 19 zł maksymalnie.
Ktoś mi wytłumaczy jak to działa ?
Czyli co bedzie jeżeli ktoś ma włączoną zwykłą taryfę za 29 zł i w połowie okresu rozliczeniowego  włącza usługę rozmów na komórki za 19 zł.


I co wtedy się dzieje ? czy nowa usługa może być włączona dopiero od nowego okresu rozliczeniowego ? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

40 gości i 1 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies