profil na forum

nick
sony
nowicjusz

moje ostatnie

rejestracja konta-wpisuje nr tymczasowy czy nr przenoszony z innej sieci

(2013-11-02 19:39 w wątku rejestracja konta-wpisuje nr tymczasowy czy nr przenoszony z innej sieci)

Rejestrujesz na ten numer, który działa teraz w NJU, czyli pewnie tymczasowy. Jak już Ci przeniosą numer to zmieni Ci się login na numer docelowy.

ta odpowiedź była przydatna
dla 2 osób

nie dostarczyli karty sim tylko umowę!

(2013-09-10 21:26 w wątku nie dostarczyli karty sim tylko umowę!)

To chyba lepiej, że uruchamiają na tej samej karcie. Przechodząc z Orange do NJU unikasz całego tego zamieszania z numerem tymczasowym, przerwy do 24h na numerze głównym i zamieniania kart.
Sam mam kartę jeszcze z logo IDEA, więc więcej niż te 6 lat, a mam i takie co mają ponad 10 lat i działają. Jedyny powód do zmiany takiej karty to wymiana na microSIM czy nanoSIM jeśli nie chce się ich samemu przyciąć.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

naliczenie opłaty 200 PLN

(2013-09-02 21:00 w wątku naliczenie opłaty 200 PLN)

Przy składaniu zamówienia jest podsumowanie zakupów, w którym między innymi są podane wszystkie opłaty jednorazowe i miesięczne (można to zapisać sobie w postaci pdf). Jeśli ekofaktura była zaznaczona to powinieneś tam mieć opłatę aktywacyjną 0zł. Jeśli zapisałeś to podsumowanie to sprawdź jak tam masz. Dodatkowo na umowie powinieneś mieć w opcjach dodatkowych wpisane Ekofaktura.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób