forumnju z rachunkiemofertanju internetowy 20gb zamiast 40gb

nju internetowy 20gb zamiast 40gb

 

nju internetowy 20gb zamiast 40gb (2018-11-28 19:36)


Dzień dobry,
właśnie trwa pierwszy okres rozliczeniowy mojego nju internetowy.
W stanie konta wyświetla się informacja, że pozostało 0 MB z 20 GB 
transferu internetowego.
Tymczasem zakładka "moja oferta" potwierdza, że korzystam z pakietu "nju internetowy" w ramach którego górny limit powinien wynosić 40gb.
Czemu u mnie widełki kończą się na 20gb a nie 40gb?
Wśród dodatkowych usług mam włączone "im dłużej tym lepiej".
Pozdrawiam, Monika.

 

nju internetowy 20gb zamiast 40gb (2018-11-28 20:26)

Cześć. W pierwszym, niepełnym okresie rozliczeniowym otrzymujesz proporcjonalną ilość danych, jak również opłata będzie naliczona proporcjonalnie. Dopiero od pełnego okresu otrzymasz po wydaniu kwoty 29 zł na internet -  pakiet 40 GB.  Usługa stażowa  zadziała po upływie 6 pełnych okresów rozliczeniowych, czyli wówczas otrzymasz pakiet 80 GB. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 20:27 w dniu 2018-11-28]
 

nju internetowy 20gb zamiast 40gb (2018-11-28 20:31)

to jest odpowiedź na post:

Cześć. W pierwszym, niepełnym okresie rozliczeniowym otrzymujesz proporcjonalną ilość danych, jak również opłata będzie naliczona proporcjonalnie. Dopiero od pełnego okresu otrzymasz po wydaniu kwoty 29 zł na internet -  pakiet 40 GB.  Usługa stażowa  zadziała po upływie 6 pełnych okresów rozliczeniowych, czyli wówczas otrzymasz pakiet 80 GB. Pozdrawiam :)


Dzięki, wszystko jasne. Tak mniej więcej podejrzewałam ale lepiej się upewnić.
Pozdrawiam, Monika.

~monaxoxo

odpowiedź

nju internetowy 20gb zamiast 40gb | pilotka (28.11.2018, 20:26)

Cześć. W pierwszym, niepełnym okresie rozliczeniowym otrzymujesz proporcjonalną ilość danych, jak również opłata będzie naliczona proporcjonalnie. Dopiero od pełnego okresu otrzymasz po wydaniu kwoty 29 zł na internet -  pakiet 40 GB.  Usługa stażowa  zadziała po upływie 6 pełnych okresów rozliczeniowych, czyli wówczas otrzymasz pakiet 80 GB. Pozdrawiam :)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

38 gości i 0 zalogowanych użytkowników