forumnju z rachunkiemofertaAbo + dodatkowy + internet?

Abo + dodatkowy + internet?

 

Abo + dodatkowy + internet? (2018-11-08 15:42)

Czołem. Mam pytanie, mam abo w nju + dodatkowy nr i chciałbym dobrać jeszcze internet, czy to też da radę na dodatkowy podpiąć, żeby bonus stażowy np był (ponad 2 lata już)?


Pozdrawiam 
P.

~cyniczny

 

Abo + dodatkowy + internet? (2018-11-08 16:55)

Hej :) Można podpiąć nju internet dodatkowy, za który naliczana jest stała opłata miesięczna 19 zł za 20 GB. Usługa "Im dłużej, tym lepiej" zadziała również na nju internet dodatkowy, czyli w ramach tej usługi otrzymasz finalnie 60 GB. Jedno zastrzeżenie: w pierwszym, niepełnym okresie rozliczeniowym otrzymasz proporcjonalną ilość danych i nie zadziała usługa stażowa. Proporcjonalnie będzie również naliczona opłata.  Pozdrawiam.

 

Abo + dodatkowy + internet? (2018-11-08 17:21)

Ok, dziękuję za odpowiedź :)


Pozdrawiam 
P.

~cyniczny

odpowiedź

Abo + dodatkowy + internet? | pilotka (08.11.2018, 16:55)

Hej :) Można podpiąć nju internet dodatkowy, za który naliczana jest stała opłata miesięczna 19 zł za 20 GB. Usługa "Im dłużej, tym lepiej" zadziała również na nju internet dodatkowy, czyli w ramach tej usługi otrzymasz finalnie 60 GB. Jedno zastrzeżenie: w pierwszym, niepełnym okresie rozliczeniowym otrzymasz proporcjonalną ilość danych i nie zadziała usługa stażowa. Proporcjonalnie będzie również naliczona opłata.  Pozdrawiam.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 0 zalogowanych użytkowników