forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru z Orange abonament na koniec umowy do nju z rachunkiem

Przeniesienie numeru z Orange abonament na koniec umowy do nju z rachunkiem

 

Przeniesienie numeru z Orange abonament na koniec umowy do nju z rachunkiem (2016-12-13 12:37)

Witam

Aktualnie mam już jeden numer w nju mobile  29zl/miesiac.

Dodatkowo posiadam kartę sim z abonamentem w ORANGE z upływem czasu  trwania umowy na 30 czerwca 2017r.

Jak to zorganizować aby do 30 czerwca 2017r mieć drugi dodatkowy - tymczasowy numer w njumobile a po 30 czerwca  aby za numer tymczasowy wskoczył mi już numer ten który aktualnie mam w abonamencie w ORANGE.


~leszekr

 

Przeniesienie numeru z Orange abonament na koniec umowy do nju z rachunkiem (2016-12-13 13:24)

Przeczytaj stosowny regulamin:
http://www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/Regulamin-promocyjnej-migracji-na-nju-z-rachunkiem.pdf
aby potem nie było zdziwienia.

Generalnie w Twoim przypadku jeśli Twój okres rozliczeniowy trwa od 1 do ostatniego dnia miesiąca to koniec okresu jak i koniec umowy przypadnie na 30 czerwca, więc od 1 czerwca 2017 będziesz mógł podpisać umowę na przejście z Orange do Nju bez konsekwencji i wtedy od 1 lipca Twój numer powinien działać w Nju, ewentualnie jeśli zwlekałbyś z nową umową do końca czerwca to przeniesienie zamiast 1 lipca może nastąpić 1 sierpnia.

Jeśli masz inny okres to umowę na przejście do Nju możesz podpisać najwcześniej w okresie, którego koniec przypada po dniu końca twojego cyrografu, czyli po dniu 30 czerwca 2017.
Jeśli zrobisz to wcześniej to zapłacisz karę za przedterminowe zerwanie umowy z Orange.

[EDIT]
Przejście z Orange do Nju to nie jest typowe przejście do innego operatora, bo operator jest ciągle ten sam, czyli Orange, a zmieniamy tylko sieć należącą do tego samego operatora.
O ile samo przejście z Orange do Nju jest możliwe o tyle nie mam pewności, czy z abonamentu Orange jest możliwość bezpośredniego przejścia do Nju Dodatkowy.
Dopytaj lepiej konsultanta Nju.

Jeśli okaże się, że nie będzie takiej opcji to najpierw musiałbyś z dniem 30 czerwca 2017 przejść do innej sieci np. do Play na kartę, a dopiero potem zlecić przejście z Play do Nju Dodatkowy.
W przypadku przejścia np. do Play na kartę możesz już teraz tj. pół roku wcześniej podpisać umowę na przejście numeru do Play na koniec okresu promocyjnego tj. z dniem 1 lipca 2017. A potem w lipcu jak będziesz już w Play to złożysz zamówienie na Nju Dodatkowy.

Albo możesz kombinować z przejściem z abonamentu Orange do Orange na kartę, potem z Orange na kartę do Nju na kartę i z Nju na kartę do Nju Dodatkowy, także zawsze znajdzie się jakieś wyjście ;)

[edytowane przez nju_klient o 13:40 w dniu 2016-12-13]
 

Przeniesienie numeru z Orange abonament na koniec umowy do nju z rachunkiem (2016-12-19 10:30)

Można przenieść numer z abonamentu Orange jako numer dodatkowy NJU. Nie trzeba dodatkowych zabiegów typu przeniesienie do Play. Jestem właśnie w trakcie drugiej takiej przeprowadzki. Oczywiście numer w Orange musi być zarejestrowany na te same dane co numer główny w NJU.

~kros

 

Przeniesienie numeru z Orange abonament na koniec umowy do nju z rachunkiem (2017-12-08 19:49)

to jest odpowiedź na post:

Witam

Aktualnie mam już jeden numer w nju mobile  29zl/miesiac.

Dodatkowo posiadam kartę sim z abonamentem w ORANGE z upływem czasu  trwania umowy na 30 czerwca 2017r.

Jak to zorganizować aby do 30 czerwca 2017r mieć drugi dodatkowy - tymczasowy numer w njumobile a po 30 czerwca  aby za numer tymczasowy wskoczył mi już numer ten który aktualnie mam w abonamencie w ORANGE.


~czarna

odpowiedź

Przeniesienie numeru z Orange abonament na koniec umowy do nju z rachunkiem | ~leszekr (13.12.2016, 12:37)

Witam

Aktualnie mam już jeden numer w nju mobile  29zl/miesiac.

Dodatkowo posiadam kartę sim z abonamentem w ORANGE z upływem czasu  trwania umowy na 30 czerwca 2017r.

Jak to zorganizować aby do 30 czerwca 2017r mieć drugi dodatkowy - tymczasowy numer w njumobile a po 30 czerwca  aby za numer tymczasowy wskoczył mi już numer ten który aktualnie mam w abonamencie w ORANGE.


wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 0 zalogowanych użytkowników