forumnju na kartęofertaMigracja z nju abo do nju na kartę

Migracja z nju abo do nju na kartę

 

Migracja z nju abo do nju na kartę (2018-11-06 17:06)

Około dwa tygodnie temu wysłałem wniosek o migrację do nju na kartę.Do dzisiaj nie wiem czy wniosek wpłynął,został zatwierdzony itd.Nie otrzymałem sms ani innej wiadomości na temat migracji.Dzisiaj rozpoczął mi się nowy okres rozliczeniowy więc teoretycznie do oferty nju na kartę numer powinien zostać przeniesiony na koniec tego okresu.Na koncie nie ma jednak jakiejkolwiek informacji na ten temat.Czy można jakoś sprawdzić status wniosku ?

 

Migracja z nju abo do nju na kartę (2018-11-06 17:53)

Powinien przyjść SMS po wprowadzeniu zlecenia. Najlepiej wyślij zgłoszenie do Biura Obsługi Klienta przez formularz kontaktowy.

odpowiedź

Migracja z nju abo do nju na kartę | pablom (06.11.2018, 17:06)

Około dwa tygodnie temu wysłałem wniosek o migrację do nju na kartę.Do dzisiaj nie wiem czy wniosek wpłynął,został zatwierdzony itd.Nie otrzymałem sms ani innej wiadomości na temat migracji.Dzisiaj rozpoczął mi się nowy okres rozliczeniowy więc teoretycznie do oferty nju na kartę numer powinien zostać przeniesiony na koniec tego okresu.Na koncie nie ma jednak jakiejkolwiek informacji na ten temat.Czy można jakoś sprawdzić status wniosku ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

36 gości i 0 zalogowanych użytkowników