forumnju z rachunkiemofertasłuchawki za przejście do nju

słuchawki za przejście do nju

 

słuchawki za przejście do nju (2018-10-31 10:13)

Witajcie, jakiś czas temu zgłosiłem się w promocji gdzie oferowano słuchawki bezprzewodowe za przeniesienie numeru. Od tamtej pory cisza, zero informacji. Na fb obiecano mi sprawdzenie statusu mojego zgłoszenia ale również tam zostałem olany. Czy jest jakaś szansa na sprawdzenie dlaczego nie otrzymałem ww. słuchawek?:(

~calcite

 

słuchawki za przejście do nju (2018-10-31 10:31)

Witaj :) A przeniosłeś numer główny czy dodatkowy i czy jest on już w planie nju podstawowy jeden pełny okres rozliczeniowy? Najlepiej złóż reklamację do sklepu internetowego na adres mailowy: promocje@njumobile.pl w temacie wiadomości email wpisz  "Reklamacja - Przenieś numer od innego operatora i zgarnij gadżet od nju mobile". Pozdrawiam.

[edytowane przez pilotka o 10:33 w dniu 2018-10-31]
 

słuchawki za przejście do nju (2018-10-31 10:38)

<div>Przenosiłem 6 numerów (3 główne i 3 dodatkowe).  Są już blisko 2 okresy rozliczeniowe w nju.</div><div>Reklamację wysłałem. Dziękuję za szybką odpowiedź:)
</div>

~calcite

odpowiedź

słuchawki za przejście do nju | ~calcite (31.10.2018, 10:13)

Witajcie, jakiś czas temu zgłosiłem się w promocji gdzie oferowano słuchawki bezprzewodowe za przeniesienie numeru. Od tamtej pory cisza, zero informacji. Na fb obiecano mi sprawdzenie statusu mojego zgłoszenia ale również tam zostałem olany. Czy jest jakaś szansa na sprawdzenie dlaczego nie otrzymałem ww. słuchawek?:(
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

36 gości i 0 zalogowanych użytkowników