forumnju z rachunkiemofertaprzenoszenie jednego numeru z tandemu - co z drugim?

przenoszenie jednego numeru z tandemu - co z drugim?

 

przenoszenie jednego numeru z tandemu - co z drugim? (2018-10-10 00:21)

Mam dwa numery w nju z rachunkiem za 29+9 zł. Chciałbym przenieść główny numer do innej sieci na abo. Drugi (ten za 9 zł)na razie pozostanie. Jaka będzie na nim oferta i ile GB? Numery już mam ponad rok w nju i internet jest na nich razy 2,5 czyli 25 GB. Jaki jest okres oczekiwania na przeniesienie do innej sieci?
Dziękuję za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam.

~tomaszi

 

przenoszenie jednego numeru z tandemu - co z drugim? (2018-10-10 09:43)

Niestety, nie jest to korzystne rozwiązanie. Na numerze dodatkowym nie będzie usługi, która obniża koszty połączeń, ponieważ oferta jest tak skonstruowana, że dodatkowy korzysta z tego, co jest na podstawowym. W związku z tym, za wszystkie połączenia, SMS-y, MMS-y i transmisję danych będą naliczane opłaty zgodnie z cennikiem usług w ofercie nju z rachunkiem. Nie będzie też żadnego paki
etu danych, bo masz go w ramach usługi na podstawowym. Bardziej się kalkuluje przenieść dodatkowy.

 

przenoszenie jednego numeru z tandemu - co z drugim? (2018-10-10 21:09)

Bardzo dziękuję za pomoc. Pomyślę nad przeniesieniem dodatkowego. Pozdrawiam

~tomaszi

odpowiedź

przenoszenie jednego numeru z tandemu - co z drugim? | ~tomaszi (10.10.2018, 00:21)

Mam dwa numery w nju z rachunkiem za 29+9 zł. Chciałbym przenieść główny numer do innej sieci na abo. Drugi (ten za 9 zł)na razie pozostanie. Jaka będzie na nim oferta i ile GB? Numery już mam ponad rok w nju i internet jest na nich razy 2,5 czyli 25 GB. Jaki jest okres oczekiwania na przeniesienie do innej sieci?
Dziękuję za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 0 zalogowanych użytkowników