forumnju z rachunkiemofertaNie działa formularz zgłoszeniowy

Nie działa formularz zgłoszeniowy

 

Nie działa formularz zgłoszeniowy (2015-06-09 09:43)

Witam, zgłosiłem trzy razy niezgodność działania usługi z umową w formularzy kontaktowym wpisałem treść załączyłem screenshot ale po wysłąniu go i wejściu w szczegóły mojego zgłoszenia pole treść jest puste. Za pierwszym razem myślałem że to ja się pomyliłem i moje zgłoszenie zostało zakończone. Ale teraz zgłosiłem dwa razy to samo i dalej treści nie ma tylko sam załącznik się jedynie pojawia(screenshot z telefonu). Co jest grane?

 

Nie działa formularz zgłoszeniowy (2015-06-12 16:56)

tak to działa, że nie widać treści zgłoszenia ale samo zgłoszenie trafia do obsługi nju, jeśli widzisz je w historii aktywnych zgłoszeń. Przetestowane w praktyce :D

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Nie działa formularz zgłoszeniowy | mateuxp (09.06.2015, 09:43)

Witam, zgłosiłem trzy razy niezgodność działania usługi z umową w formularzy kontaktowym wpisałem treść załączyłem screenshot ale po wysłąniu go i wejściu w szczegóły mojego zgłoszenia pole treść jest puste. Za pierwszym razem myślałem że to ja się pomyliłem i moje zgłoszenie zostało zakończone. Ale teraz zgłosiłem dwa razy to samo i dalej treści nie ma tylko sam załącznik się jedynie pojawia(screenshot z telefonu). Co jest grane?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 1 zalogowanych użytkowników