forumnju na kartęofertaMigracja z nju na kartę i do Orange na kartę

Migracja z nju na kartę i do Orange na kartę

 

Migracja z nju na kartę i do Orange na kartę (2018-09-20 12:17)

Witam serdecznie,
Czy jest możliwość wykonania migracji z nju na kartę i do Orange na kartę bez wizyty w salonie Orange?
Wydaje mi się że z Orange na kartę można przejść do Nju można przejść za pomocą SMSa - zgadza się?
A odwrotnie?




Bardzo proszę o odpowiedź.

~trifek

 

Migracja z nju na kartę i do Orange na kartę (2018-09-20 17:04)

Cześć :) Wystarczy wysłać SMS-a o treści FREE lub YES ( w zależności od oferty, na jaką chcesz zmigrować do Orange) pod numer 601. Środki przepadają, więc warto je wykorzystać, pozostawiając kwotę potrzebną na wysłanie SMS-a.

[edytowane przez pilotka o 17:06 w dniu 2018-09-20]
 

Migracja z nju na kartę i do Orange na kartę (2018-10-29 21:31)

Wysłałam smsa o treści ONE pod numer 601 dostałam smsa :  "migracja w trakcie " jak długo to potrwa? 

~gość1540845082529

 

Migracja z nju na kartę i do Orange na kartę (2018-10-30 12:23)

ONE to nieaktualna taryfa, wybierz FREE lub YES.

 

Migracja z nju na kartę i do Orange na kartę (2019-07-12 17:03)

Kocham nju mobile

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~jon

 

Migracja z nju na kartę i do Orange na kartę (2024-02-01 20:14)

Witam podbijam pytanie. Też chciałbym przejść z nju do Orange. Wczoraj o tej samej porze wysłałam SMS i treści FREE pod nr 601 . Dostałam od Orange odpowiedź że zlecenie jest w trakcie realizacji i w ciągu 24 godzin dostanę informacje zwrotną. Cały dzień cisza a doba mija. Czy mam dalej czekać?

~katia993

 

Migracja z nju na kartę i do Orange na kartę (2024-02-01 21:52)

to jest odpowiedź na post:

Witam podbijam pytanie. Też chciałbym przejść z nju do Orange. Wczoraj o tej samej porze wysłałam SMS i treści FREE pod nr 601 . Dostałam od Orange odpowiedź że zlecenie jest w trakcie realizacji i w ciągu 24 godzin dostanę informacje zwrotną. Cały dzień cisza a doba mija. Czy mam dalej czekać?

</div><div>
</div><div>Zwykle trwa to klika minut. Minęły już te 24 godziny?
</div>

~gość1706820763685

 

Migracja z nju na kartę i do Orange na kartę (2024-03-10 23:13)

Witam w piątek chcąc przejsc z orange free na karte wysłałem sms o treści nju na numer 601, dostałem sms że zlecenie zostanie zrealizowane w ciągu 24 godzin, po czym telefon stracił zasięg mija weekend a telefon nadal nie działa.

~gość

 

Migracja z nju na kartę i do Orange na kartę (2024-03-11 18:16)

to jest odpowiedź na post:

Witam w piątek chcąc przejsc z orange free na karte wysłałem sms o treści nju na numer 601, dostałem sms że zlecenie zostanie zrealizowane w ciągu 24 godzin, po czym telefon stracił zasięg mija weekend a telefon nadal nie działa.

Hej :)  A restartowałeś telefon? Sprawdzałeś w innym urządzeniu kartę SIM? Pozdrawiam :)

 

Migracja z nju na kartę i do Orange na kartę (2024-04-12 12:26)

to jest odpowiedź na post:

Witam w piątek chcąc przejsc z orange free na karte wysłałem sms o treści nju na numer 601, dostałem sms że zlecenie zostanie zrealizowane w ciągu 24 godzin, po czym telefon stracił zasięg mija weekend a telefon nadal nie działa.




I jak udało się przejść? Cyz była potrzebna wizyta w salonie?
Sama chce zmigrować za pomocą smsa ale nie wiem czy sie uda

~nowicjusz

odpowiedź

Migracja z nju na kartę i do Orange na kartę | ~nowicjusz (12.04.2024, 12:26)




I jak udało się przejść? Cyz była potrzebna wizyta w salonie?
Sama chce zmigrować za pomocą smsa ale nie wiem czy sie uda
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

36 gości i 1 zalogowanych użytkowników