forumnju na kartęofertaOsiągnięty próg wydatków

Osiągnięty próg wydatków

 

Osiągnięty próg wydatków (2017-04-10 18:24)

Witam.Rano o godzinie 08.04 dostałam sms o treści:osiągnęłaś dziś próg wydatków 1,20-do końca dnia możesz rozmawiać,sms-ować itd..do wszystkich sieci komórkowych..z konta faktycznie zniknęło 1,20 prawdopodobnie za internet..Niestety za kolejne rozmowy pobierane są opłaty z konta głównego??Gdy wchodzę na moje konta sprawdzić połączenia z 10.04 mam koszt 1zł..Nie do końca rozumię o co tu chodzi??1.20 faktycznie zniknęło z konta...Prosze o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji...

 

Osiągnięty próg wydatków (2017-04-10 20:26)

Tu nie ma co wyjaśniać. Wszystko ok. Najłatwiej i najprościej to poszukać "jelenia". Czytać chyba nauczono? Wysil się do przeczytania regulaminu opłat w taryfie którą posiadasz, a nie liczysz na drapane. Znalazłaś forum to i znajdziesz resztę.

~labada

odpowiedź

Osiągnięty próg wydatków | kasia1600 (10.04.2017, 18:24)

Witam.Rano o godzinie 08.04 dostałam sms o treści:osiągnęłaś dziś próg wydatków 1,20-do końca dnia możesz rozmawiać,sms-ować itd..do wszystkich sieci komórkowych..z konta faktycznie zniknęło 1,20 prawdopodobnie za internet..Niestety za kolejne rozmowy pobierane są opłaty z konta głównego??Gdy wchodzę na moje konta sprawdzić połączenia z 10.04 mam koszt 1zł..Nie do końca rozumię o co tu chodzi??1.20 faktycznie zniknęło z konta...Prosze o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji...
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

17 gości i 1 zalogowanych użytkowników