forumnju z rachunkiemofertaJak przenieść numer z Orange abonament na abonament w nju mobile na inną osobę.

Jak przenieść numer z Orange abonament na abonament w nju mobile na inną osobę.

 

Jak przenieść numer z Orange abonament na abonament w nju mobile na inną osobę. (2014-01-25 12:12)

Witam
Chciałabym przenieść dwa numery z abonamentu Orange na abonament do was.
1)Jeden numer jest na moją byłą firmę chcę aby w nju mobile był na osobę prywatną czyli na mnie.
2)drugi mój numer prywatny chciałabym przenieść, lecz właścicielem jego w nju mobile miałby być mój mąż który zresztą użytkuje go już od wielu lat.
Jak załatwić te sprawy?
3)Umowy kończą się na początku kwietnia, kiedy powinnam złożyć  do was wniosek o przeniesienie numeru?
Pozdrawiam

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~ania

odpowiedź

Jak przenieść numer z Orange abonament na abonament w nju mobile na inną osobę. | ~ania (25.01.2014, 12:12)

Witam
Chciałabym przenieść dwa numery z abonamentu Orange na abonament do was.
1)Jeden numer jest na moją byłą firmę chcę aby w nju mobile był na osobę prywatną czyli na mnie.
2)drugi mój numer prywatny chciałabym przenieść, lecz właścicielem jego w nju mobile miałby być mój mąż który zresztą użytkuje go już od wielu lat.
Jak załatwić te sprawy?
3)Umowy kończą się na początku kwietnia, kiedy powinnam złożyć  do was wniosek o przeniesienie numeru?
Pozdrawiam

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

0 gości i 0 zalogowanych użytkowników