forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru z T-Mobile

Przeniesienie numeru z T-Mobile

 

Przeniesienie numeru z T-Mobile (2018-09-18 17:19)

Cześć,


na początku listopada kończy mi się umowa na abonament z T-Mobile. Jeśli ja jej nie przedłużę, to ona zostanie ona przedłużona automatycznie. Umowa kończy się 2 listopada.


Chcę przenieść numer do njumobile, kiedy najlepiej to zrobić? 
Czy mogę jeszcze przed końcem umowy z T-Mobile, czy już po jej zakończeniu? Wtedy musiałabym złożyć wypowiedzenie tej, którą automatycznie przedłużą, natomiast chciałabym całkowicie uniknąć nawet chwilowego zablokowania numeru.


Proszę o pomoc.

~kiki

 

Przeniesienie numeru z T-Mobile (2018-09-18 21:13)

Hej. Zamówienie możesz złożyć już teraz wybierając w procesie zakupowym przeniesienie numeru na koniec umowy promocyjnej. Do czasu przeniesienia numeru, jeżeli nie będziesz korzystał z numeru tymczasowego nie będą naliczane opłaty. Wypowiedzenia nie składaj, bo wyłączą numer, zamiast go przenieść. Składając zamówienie udzielasz pełnomocnictwa nju do załatwienia wszelkich formalności.

[edytowane przez pilotka o 21:15 w dniu 2018-09-18]

odpowiedź

Przeniesienie numeru z T-Mobile | pilotka (18.09.2018, 21:13)

Hej. Zamówienie możesz złożyć już teraz wybierając w procesie zakupowym przeniesienie numeru na koniec umowy promocyjnej. Do czasu przeniesienia numeru, jeżeli nie będziesz korzystał z numeru tymczasowego nie będą naliczane opłaty. Wypowiedzenia nie składaj, bo wyłączą numer, zamiast go przenieść. Składając zamówienie udzielasz pełnomocnictwa nju do załatwienia wszelkich formalności.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

36 gości i 0 zalogowanych użytkowników