forumnju z rachunkiemofertaKoszty smsów i połączeń do Nju Mobile z Orange

Koszty smsów i połączeń do Nju Mobile z Orange

 

Koszty smsów i połączeń do Nju Mobile z Orange (2014-02-23 20:02)

Przykładowo. Jestem w Orange i mam znajomego, który jest w Nju mobile. Oraz mam pakiet np 600 smsów do Orange oraz darmowe minuty do Orange. Czy w takiej sytuacji płace normalnie do Nju (jak do kazdej innej sieci, np. Plus, T-mobile itd.)  czy te smsy idą z pakietu a polaczenia licza sie jak do Orange (w tym przypadku darmowe minuty)?

~m12345

 

Koszty smsów i połączeń do Nju Mobile z Orange (2014-02-23 21:15)

Cały ruch między siecią Orange a nju traktowany jest jako wewnątrzsieciowy .

Z tym że generując go z sieci Orange jest mozliwość korzystania z pakietów( czy to połączeń czy sms-ów) , w nju pakietów brak.

max 19 zł na minuty do ORANGE, PLUS, T-MOBILE, PLAY, sieci MVNO
> max 10 zł na minuty do sieci stacjonarnych i telefonii internetowych VoIP
> max 9 zł za SMSy i MMSy do ORANGE, PLUS, T-MOBILE, PLAY, sieci MVNO
> max 19 zł za transmisję danych (szybsza transmisja do 1 GB po przekroczeniu 19 zł z cennika, potem lejek do 16 kbit/s bez dopłat).

[edytowane przez macc o 21:23 w dniu 2014-02-23]
 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~classes

 

Koszty smsów i połączeń do Nju Mobile z Orange (2017-04-26 15:52)

<span >Przykładowo. Jestem w Orange i mam znajomego, który jest w Nju mobile. Oraz mam pakiet np 600 smsów do Orange oraz darmowe minuty do Orange. Czy w takiej sytuacji płace normalnie do Nju (jak do kazdej innej sieci, np. Plus, T-mobile itd.)  czy te smsy idą z pakietu a polaczenia licza sie jak do Orange (w tym przypadku darmowe minuty)?

~toja

odpowiedź

Koszty smsów i połączeń do Nju Mobile z Orange | ~m12345 (23.02.2014, 20:02)

Przykładowo. Jestem w Orange i mam znajomego, który jest w Nju mobile. Oraz mam pakiet np 600 smsów do Orange oraz darmowe minuty do Orange. Czy w takiej sytuacji płace normalnie do Nju (jak do kazdej innej sieci, np. Plus, T-mobile itd.)  czy te smsy idą z pakietu a polaczenia licza sie jak do Orange (w tym przypadku darmowe minuty)?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 0 zalogowanych użytkowników