forumnju z rachunkiemusługiZmiana karty sim samodzielna

Zmiana karty sim samodzielna

 

Zmiana karty sim samodzielna (2018-09-14 16:46)

Witam, wysłałem na nr 80512 nr puk aktualnej karty. Od godziny nie dostałem żadnej informacji, która ma dotyczyć dalszego postępowania. Ile wynosi czas oczekiwania i czy powinno to tyle trwać. 

~evveou

 

Zmiana karty sim samodzielna (2018-09-15 07:59)

to jest odpowiedź na post:

Witam, wysłałem na nr 80512 nr puk aktualnej karty. Od godziny nie dostałem żadnej informacji, która ma dotyczyć dalszego postępowania. Ile wynosi czas oczekiwania i czy powinno to tyle trwać. 




U mnie też nic od kilkunastu godzin. Czyżby automat miał weekend? Czy ta procedura wogóle działa?

 

Zmiana karty sim samodzielna (2018-09-15 12:28)

Czas oczekiwania na odpowiedź nie jest określony w regulaminie, ale sam proces wymiany powinien być zrealizowany do 24 godzin. Na niektórych SIM-kach jest problem z wymianą, stąd jeżeli minęły 24 godziny napiszcie zgłoszenie do Biura Obsługi Klienta przez formularz kontaktowy- zlecą wysyłkę karty kurierem DPD., obniżając koszt wymiany do 10 zł (koszt zgodny z cennikiem to 25 zł).

 

Zmiana karty sim samodzielna (2018-09-28 20:43)

Straszny badziew. 
Podejmuję się samodzielnej wymiany, bo zależy mi na czasie i i tak mam czekać aż ktoś łaskawie wyśle kuriera? Nie wspominając, że zaznaczają, że na zgłoszenia odpowiadają W CIĄGU 7 DNI O_o  Paranoja. 

odpowiedź

Zmiana karty sim samodzielna | ~evveou (14.09.2018, 16:46)

Witam, wysłałem na nr 80512 nr puk aktualnej karty. Od godziny nie dostałem żadnej informacji, która ma dotyczyć dalszego postępowania. Ile wynosi czas oczekiwania i czy powinno to tyle trwać. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

56 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies