forumnju z rachunkiemusługiBrak internetu (komórkowa transmisja danych)

Brak internetu (komórkowa transmisja danych)

 

Brak internetu (komórkowa transmisja danych) (2018-08-23 18:55)

Witam, nie mogę mieć internetu w nokia 8 ,dzwoniłem na infolinię i wysłano mi konfiguracje nowa, zatwierdziłem pinem,zrestartowałem telefon, a internetu nadal nie mam. Wyskakuje mi błąd  DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN . A dziwna sprawa jest, że niektóre strony wchodzą normalnienp. gogle, YouTube,wikipedia.  a reszta nie  , Nie wiem jak rozwiązać ten problem, miałem telefon lumię i nie było problemu  z internetem. Jak łączę się z Wi-Fi, to wszystko działa poprawnie.  Pozdrawiam.

~peter

 

Brak internetu (komórkowa transmisja danych) (2018-08-24 08:52)

Już wiem , musiałem połączyć się z Wi-Fi i pobrać nową wersję androida.... A telefon ma 2 dni więc android też w miarę aktualny. I teraz już działa błędu nie ma. Pozdr.

odpowiedź

Brak internetu (komórkowa transmisja danych) | ~peter (23.08.2018, 18:55)

Witam, nie mogę mieć internetu w nokia 8 ,dzwoniłem na infolinię i wysłano mi konfiguracje nowa, zatwierdziłem pinem,zrestartowałem telefon, a internetu nadal nie mam. Wyskakuje mi błąd  DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN . A dziwna sprawa jest, że niektóre strony wchodzą normalnienp. gogle, YouTube,wikipedia.  a reszta nie  , Nie wiem jak rozwiązać ten problem, miałem telefon lumię i nie było problemu  z internetem. Jak łączę się z Wi-Fi, to wszystko działa poprawnie.  Pozdrawiam.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 0 zalogowanych użytkowników