forumstrona www, moje kontomoje kontonju na kartę przestało działać - kontrakt nie jest aktywny

nju na kartę przestało działać - kontrakt nie jest aktywny

 

nju na kartę przestało działać - kontrakt nie jest aktywny (2018-08-06 22:11)

Mój numer w nju na kartę nagle przestał działać. Telefon w ogóle nie łączy się z siecią (sprawdzałem też w innym urządzeniu - również nie działa, oraz inną kartę nju w tym samym urządzeniu - działa). Po zalogowaniu się na stronie nju widzę komunikat "niestety Twój kontrakt nie jest aktywny" i link "dołącz do nas" który prowadzi do strony głównej. Ostatnie doładowanie robiłem około pół roku temu, na koncie były jeszcze jakieś środki. Telefon z tą kartą jest używany sporadycznie, ale cały ten czas był włączony i połączony z siecią. Co mogę zrobić żeby numer znów był aktywny? Nie wiem czy skończyły się środki na karcie czy nie, ale nie widzę możliwości doładowania.

 

nju na kartę przestało działać - kontrakt nie jest aktywny (2018-08-06 22:48)

Powinny przyjść SMS-y utrzymaniowe. Pozostaje zadzwonić jutro z innego numeru do Biura Obsługi Klienta pod numer 690610610 zdejmą blokadę połączeń.

 

nju na kartę przestało działać - kontrakt nie jest aktywny (2019-05-20 23:32)

to jest odpowiedź na post:

Mój numer w nju na kartę nagle przestał działać. Telefon w ogóle nie łączy się z siecią (sprawdzałem też w innym urządzeniu - również nie działa, oraz inną kartę nju w tym samym urządzeniu - działa). Po zalogowaniu się na stronie nju widzę komunikat "niestety Twój kontrakt nie jest aktywny" i link "dołącz do nas" który prowadzi do strony głównej. Ostatnie doładowanie robiłem około pół roku temu, na koncie były jeszcze jakieś środki. Telefon z tą kartą jest używany sporadycznie, ale cały ten czas był włączony i połączony z siecią. Co mogę zrobić żeby numer znów był aktywny? Nie wiem czy skończyły się środki na karcie czy nie, ale nie widzę możliwości doładowania.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1558387966604

 

nju na kartę przestało działać - kontrakt nie jest aktywny (2019-08-08 17:25)

to jest odpowiedź na post:

Powinny przyjść SMS-y utrzymaniowe. Pozostaje zadzwonić jutro z innego numeru do Biura Obsługi Klienta pod numer 690610610 zdejmą blokadę połączeń.




Mam bardzo podobną sytuację. Ponieważ jestem aktualnie za granicą czy istnieje możliwość załatwić to jakoś drogą mailową?

 

nju na kartę przestało działać - kontrakt nie jest aktywny (2019-08-13 23:58)

to jest odpowiedź na post:




Mam bardzo podobną sytuację. Ponieważ jestem aktualnie za granicą czy istnieje możliwość załatwić to jakoś drogą mailową?




Cześć :) Niestety, przy nieaktywnym numerze nie można wysłać zgłoszenia przez formularz kontaktowy. Pozostaje telefoniczny kontakt z infolinią. Zadzwoń z innego numeru pod numer 690610610. Pozdrawiam. 

odpowiedź

nju na kartę przestało działać - kontrakt nie jest aktywny | ~gość1558387966604 (20.05.2019, 23:32)

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

40 gości i 0 zalogowanych użytkowników